zarobki finansistów (4) Hej, czy ktoś się może orientuje jaka jest podstawowa pensja (bez prowizji i... miko JESIENNY SMUTEK : (3) JESIENNY SMUTEK : „Hulał po mieście listopad”, rachunek... Grzegorz Rymopis Elektrownie atomowe-zagrożenia dla zdrowia i środowiska (12) Francja (doniesienia z oficjalnej prasy, coś mało w Polsce o tym wspominali):... AtomStop
Zdjęcia trójmiata (3) NIe wiem czy słyszeliście o akcji Zumi fotografuje polskie miasta. Ja właśnie... Madzior problem z laptopem:( (2) mam problem z zainstalowaniem gg, czy ktoś zna jakis sposób żeby... 6doroti Dojazd Trąbki Małe PILNE!! (1) Jutro rano muszę być w trąbkach małych mógłby mi ktoś powiedzieć jak daleko... aska0 Dostawcy Internetu (1) Jestem studentką która ma zamieszkać na ulicy Tysiąclecia i mam w związku z... becia Czy ktoś chce zmienić OFE na AXA OFE? (1) Ci co chcą - proszę o maila: trivia1@o2.pl adrienne czynni emeryci (2) Oszczędności w zbędnym zatrudnieniu szukamy wszyscy, jednak jak się okazuje... mietek Hurtownia Materiałów Budowlanych!!! (1) Witam zapraszam wszystkich do firmy Projekt w Bojanie;-0 Atrakcyjne ceny i... milagros KOLEJ NA POCIĄGającą wpadkę : (1) W ekspresie jechali nietłoczeni podróżni, a, jak wiadomo, ludzie są... Grzegorz Rymopis : (2) no dobra, jestem na miejscu. z tym łagrem nie przesadzajmy, jest luksusowo.... ćma barowa FRASZKA : MUZEALISTA CZY MUZEALNIK (1) Facet, który często chodzi do muzeum- czy inaczej pęta się bez celu? W... Grzegorz Rymopis ' (5) Właśnie skończyłem oglądać film "The reader"/Lektor Stephena Daldry .... ~~c~~ radio hobo (24) dobry wieczór. lista przebojów będzie teraz. na miejscu czwartym, tuż za... hobo zadyma po beach party w Gdyni (6) Ma ktoś zdjęcia lub filmy z zadymy z policją po beach party ? darso MYSZY W CUKIERNI W-Z!!! (1) Często robiłem zakupy w w-zetce ale jak ostatnio widziałem grasujace myszy po... rocknes Szukam zapomnianych, ciekawych miejsc na sesję fotograficzną (8) Cześć! Potrzebuję twojej pomocy w znalezieniu ciekawych miejsc na sesje... Paweł Niewiadomski NAJSTARSZY ZAWÓD ŚWIATA (2) W restauracji siedząc w wielkim tłumie, kelnera zawsze skorumpujesz.... Grzegorz Rymopis European Action on Drugs (1) Witam! Chciałbym Wam przedstawić założenia nowego projektu Komisji... Propagator