słowa (3) http://www.youtube.com/watch?v=aVs6oAnaTjI ćma barowa korepetycje (1) Zaczął się rok szkolny, pora pomyśleć o zajęciach dodatkowych dla dzieci .Co... Maria fajne zdjęcie (3) abstrahując od samego sporu, który opisuje tendencyjny artykuł, to na widok... hobo
everything (6) właściwie to jest tak ludzie śnią potem się budzą i to by było wszystko... *Kropeczka cześć jego pamięci (4) ... hobo Vaclav Klaus przybywa do Sopotu (1) Warto go gorąco powitać, bo to gość z jajami i ostatni obrońca wolności w... Klaudiusz pamiętasz mnie? (20) pamiętasz cokolwiek? nie udawaj, że nie potrafiłem cię rozweselić,... hobo kropka (13) kaczkowski gada na żywo przez telefon. jeszcze jedna operacja go czeka ale... hobo Wymiana Koron Słowackich (6) Ostatnio znalazłem pokaźna ilośc słowackich koron schowana gdześ w... TakiJeden a tak sobie bez związku pobazgram (24) już kiedyś to wklejałam ale pewno zapomniałam dodać, że oprócz całego... ćma barowa Koncert The Brew (4) W połowie wrzesnai zagra u nas neisamowity zespół The Brew. Ich muzyka to... michał24 zaraz zaraz (4) a ta funkcja na dole to już długo funkcjonuje?? znaczy, że wielki brat i... ~~c~~ ależ on męczy konia (1) http://wyborcza.pl/1,75248,6996332,Graty_na_drogach.html wystarczy... hobo Miraż pojednania (2) Coraz liczniejsze wypowiedzi i decyzje niemieckich polityków przychylne... Benon odpis notarialny swiadectwa (2) witam chce sie zapisac na studia potrzebuje odpis swiadectwa poswiadczony... stjudentt LOTOS a zaświadczenie (1) Witam, czy ktoś może orientuje się czy w LOTOSIE wymagaja zaświadczenia o... O. stoczniowi związkowcy znowu w akcji... (1) zapraszam do artykułu Wyborczej:... marecki determinacja (1) niepojęta tęsknota zmieszana ze złością złe przeczucie kupiłam w... *Kropeczka Dlaczego w slepie Wista nie kupować poważnych rzeczy np komputera (1) Dlatego że jest dobrze kiedy nic się złego nie zdarzy, miałem pecha i kupiłem... petarda zarobki finansistów (4) Hej, czy ktoś się może orientuje jaka jest podstawowa pensja (bez prowizji i... miko