Kasia - opinia (1) Panowie przyszli, naprawili i poszli. Super szybko, super sprawnie i z... Kasia Marcin - opinia (1) Północ, w piwnicy powódź. Odbiera miły pan, mówi, że za godzinkę będzie. Mija... Marcin Monika - opinia (1) fachowo i szybko Bardzo polecam Monika
Ola - opinia (1) Podzielam wszystkie pozytywne opinie- świetny serwis, konkretny, skuteczny i... Ola Adrian - opinia (1) Syfon pod umywalką zrobiony przez majstra na patencie niestety zaniemówił,... Adrian Michał - opinia (1) Miałem problem z ogrzewaniem podłogowym. Rozmowa przez telefon b.konkretna+... Michał Agata i Gabrysia Gdynia Chylonia - opinia (1) Szczerze polecamy firmę Hydraulik24. Pełen profesjonalizm, rzetelność, miłe... Agata i Gabrysia Gdynia Chylonia Renata - opinia (1) Polecam tych Panów z całego serca Tyle zapału do pracy i chęci do... Renata Marta - opinia (1) Szybko przyjechali, dobrze zrobione i porządnie :) Marta Ewa - opinia (1) Punktualność, profesjonalizm i solidność. Na pewno będę polecała. Ewa Małgorzata - opinia (1) Polecam! Szybko, sprawnie usługa wykonana. Cena zgodna z umową. Małgorzata Marcin - opinia (1) Z usług Panów korzystam już któryś raz. To niesamowite jaką mają wiedzę,... Marcin zadowolony klient - opinia (1) Wszystko wykonane zgodnie z umową. zadowolony klient Beata G. - opinia (1) Po zgłoszeniu awarii (w niedzielę), przesłaniu zdjęcia,zapadła decyzja o... Beata G. Ten hydraulik przywrócił mi wiarę w fachowców (3) To niesamowite. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Zadzwoniłem do... Marcin Rewelacja! (1) Zadzwoniłam do Pana z prośbą o interwencję. Okazało się że Pan może pomóc... Agnieszka Rewelacja! Polecam każdemu! (1) Szybko, profesjonalnie i w przystępnej cenie. Pan przez telefon wyciągnął ze... Ewa Naprawa zapchanej instalacji odpływowej (1) Panowie konkretni, rzeczowi i rzetelni. Poprzednia ekipa spartaczyła odpływ w... Bartek Serdecznie dziękuję (1) Bardzo dziekujemy za pomoc. Szybka reakcja,fachowa pomoc ! 40 min od... Adrian Szybki i terminowy przyjazd, może nie najtaniej, ale cena znana przez telefon (1) Szybki, terminowy przyjazd i jeszcze szybsze udrożnienie starej, żeliwnej... Paweł