Nieszczelność baterii. (1) Przyjazd w ciągu 10 minut w okolicach godziny 19-20. Usterka naprawiona... Paweł G. Polecam (1) błyskawiczna reakcja ,bez żadnych problemów można a ustalić godzinę... Ania Szybko i skutecznie (1) Sympatyczny i rzeczowy pan uratował sytuację awaryjną z toaletą w piątek... KK
Magda - opinia (1) Profesjonalnie i szybko. Fachowiec godny polecenia. Magda Zdecydowanie poleca (1) Szybki dojazd, fachowa robota oraz przystępne ceny. Zdecydowanie polecam!!! Łukasz morena monika p. - opinia (1) rzetelnie,solidnie,szybko.po moim telefonie,gdy szukałam pomocy przy zapchnym... monika p. Polecam (1) Wymiana spłuczki w cieknącej toalecie wykonana w tempie ekspresowym, bez... Dorota Najlepszy hydraulik (1) Polecam tego młodego fachowca. W gierkowskim bloku mam wiele problemów z... Edward Fachowiec (1) Bardzo polecam.Jako jedyny z hydraulików 24h odebrał przed 7 rano w... Tomasz zamrażanie rur (1) Pan przyjechał po kilku godzinach, oferował najtańszą stawkę z pracą... Przemek polecam (1) Szybki przyjazd (tego samego dnia), rzetelnie wykonana praca, serdeczne... Rafal serdecznie polecam - motocyklistom i nie tylko (1) Mieszkam w bloku z płyty - odpływ w zabudowanej wannie się zapchał i... wonsky SUPER (1) Właśnie pan hydraulik wyszedł. Jestem w 100% zadowolony. Uratował sytuacje... Hydraulik domator ;) Błyskawicznie i rzetelnie (1) Panowie bardzo szybko zareagowali, naprawili usterkę, a mianowicie zapchany... J. a.s. - opinia (1) Szybko i rzetelnie. Polecam! a.s.