Danuta - ocena (1) Pan Krzysztof to profesjonalista w każdym calu. Sprawnie i fachowo usunął... Danuta Jack - ocena (1) Bardzo dobra jakość usług. Szybka reakcja. Komunikatywność. Pro kliencka... Jack Ola - ocena (1) Szybka, profesjonalna pomoc! Bardzo polecam! Ola
K. - ocena (1) Specjalista godny polecenia. Problem - brak zimnej wody. Gdzie inni... K. Z - ocena (1) Pan z Hydropogotowia uratował moje mieszkanie w sobotni wieczór. Wybitny... Z Jacek Galikowski - ocena (1) Gdyby szło wystawić ocenę 10, zdecydowanie byłaby taka przeze mnie dana.... Jacek Galikowski Jakub - ocena (1) Szybko, sprawnie, fachowo, bardzo sympatycznie i za sensowne pieniądze, a... Jakub Dorota - ocena (1) W piątek rano w dwie godziny po telefonie Pan przyjechał do usterki, a bałam... Dorota Ewa z Gdyni - opinia (1) Wyobraźcie sobie jest piątek późnym wieczorem wracam do domu, gdy z łazienki... Ewa z Gdyni Mieszkaniec ze Św. Wojciecha - opinia (1) Bardzo profesjonalna firma! Po odebraniu telefonu dojazd w pół godziny i... Mieszkaniec ze Św. Wojciecha Jan - opinia (1) Gorąco polecam. Jedyna firma, która miała siły przerobowe na ten sam dzień.... Jan Rogal - opinia (1) Zawodowiec w każdym calu, prawdopodobnie najlepszy hydraulik, z jakim miałem... Rogal Jolanta - opinia (1) Problem z cieknącym grzejnikiem łazienkowym, czekałam 1 dzień, Pan hydraulik... Jolanta Janka - opinia (1) Wiedza, profesjonalizm i "dostępność" na 6. Wystarczyło zdjęcie "awarii",... Janka Jakub - opinia (1) Problem naprawiony błyskawicznie. Profesjonalne podejście i wiedza. Polecam z... Jakub dział techniczny tramad gdańsk sp. z o.o. - opinia (1) Jako przedstawiciel Działu Technicznego, dużej firmy z branży wynajmu... dział techniczny tramad gdańsk s Wojciech - opinia (1) Hydropogotowie pomogło w konsultacji w weekend z zatkanym pionem w bloku.... Wojciech Łukasz - opinia (1) Polecam usługi Pana Krzysztofa. Problemem była rozszczelniona kanaliza po... Łukasz JS - opinia (1) Zgodnie z oczekiwaniami robota wykonana jak trzeba. JS Anna - opinia (1) Bardzo kulturalna obsługa, profesjonalnie, sympatycznie. Anna