II Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Sopot, al. Niepodległości 751

J. - opinia (1) Jako absolwent biol-chemu szczerze polecam. Wysoki poziom nauczania w... J. Kimmy - opinia (1) Jestem absolwentem tej szkoły. Niestety nie wspominam jej zbyt dobrze. Do... Kimmy Liceum słabe (1) Moja córka szła do tej szkoły pełna nadziei, chętna to pracy. Teraz po dwóch... mama
Zły wybór (2) Nie, nie i jeszcze raz nie. Abstrahując od wartości dydaktycznych, jakie... Absolwentka '13 Super szkoła z duszą! (1) W tym roku zostałem absolwentem II LO w Sopocie. Z czystym sumieniem polecam... Absolwent Najlepsza szkoła w Trójmieście. (3) Nauczyciele wymagający, ale bardzo mili i przystępni. Potrafią robić zabawne... Zdzichu Łyżka dziegciu dla tych Ach-ów i Och-ów (1) Szkoła z tradycjami, z dobrym podejściem do uczniów była może kiedyś. Miała... Matka ważne pytanka :) (3) w tym roku wybieram liceum i zastanawiam się jakie są progi punktowe do klasy... :)) hm (2) Uczęszczałam do tej szkoły i średnio mi się podobała, a w szczególności... vegeta Wspomnienie z liceum... (1) Choć ten etap życia ukończyłam już prawie rok temu w murach Sopockiej dwójki... Ania z mat-fizu dwójkowiczka - opinia (1) II lo to nie tylko szkoła, to przede wszystkim miejsce, od którego bije... dwójkowiczka Szkoła z klasą (1) II LO w Sopocie gwarantuje rzetelne przygotowanie do matury; kompetentni... sopocianin Nie rob tego (3) Jako byla uczennica tej szkoly, stanowczo odradzam. Z ogromnego grona... Ruda :) (2) najlepszy wybor jakiego mozna dokonac.. :) szkoda bardzo pozytywna,super... ja Nie ma lepszej szkoły :) (1) Młoda kadra, w tym niesamowite i nietuzinkowe osobistości które w ciekawy i... Michał super. ! (1) Jestem uczennicą II lo w sopocie. Szkołę uważam, za bardzo przyjazną,... uczennica II LO Alicja Buzikiewicz - opinia (1) Szkoła z pozytywnym klimatem,tradycją oraz niesamowitymi ludźmi,świetnymi i... Alicja Buzikiewicz No przecież ja ! - opinia (1) ja też tam chcę iść. Gdzieś słyszałam, że ok. 140- 150 pkt. bo to zależy od... No przecież ja ! :/ (1) Nie polecam tej szkoły...Moze poziom dobry, ale nauczyciele mają wyraźnie... Jagger :) (1) bylam na dniach otwartych i jestem zachwycona:) ile w zeszlym roku wyniusl... :)M...