Zgadzam sie z Katarzyna (opinia ponizej) I jestem przciwko Kubalonce, ktora przypuszczam wystawiła ją w chwili nieprzemyslanego wzburzenia! Nie jestem restauracyjnym expertem lecz regularnie jadam w restauracjach w dziesiatkach roznych krajow. W Image bylem po raz pierwszy zaproszony przez mojego przyjaciela z USA. Zjedlismy z zona bardzo pyszny obiad (steak oraz lamb fillets) profesjonalnie serwowany (pytania o wypieczenie steak’ow) bardzo mila obsluga obserwujaca kazdy nasz gest w trosce, czy czegos nie chcemy? W czasie swoich wizyt w Polsce (jestem od 35lat Australijczykiem lecz zeby bylo smieszniej urodzonym 150m od Image) odwiedzam restauracje i znam je w PL. Ich popularnosc dyktuja mody, powstajace i znikajace bez powodu. Atutem Image nie jest moda lecz pyszne jedzenie za przystepne ceny, profesjonalna obslugaznajaca kuchnie, potrafiaca doradzic, OBSERWUJACA GOSCI (rzadkosc w Polsce)! Image jest niewielka lecz ma Wielka atmosfere Rodzinnego Businessu! POLECAM WSZYSTKIM Z PELNA ODPOWIEDZIALNOSCIA!!!