Nie polecam (1) Bylam ze znajomymi.Jedzenie takie sobie .A cena 44zl za 7 szt krewetek w... dana Zamiany składników bez uprzedzenia (1) Niestety nie mogę polecić tego miejsca. Otrzymałam danie, które w całości... daxie weekend za pol ceny (1) Weekend za pol ceny panie obeszly cwanym mykiem. Danie za 110zl zostaje na... kzys
Cudowna klimatyczna knajpka z wspaniałym jedzeniem (1) Spędziliśmy dziś z Mężem w Image wspaniale popołudnie. Obsługa bardzo miła, a... Adrianna MILE ZASKOCZENI (1) Byłem mile zaskoczony,gdy z żoną postanowiliśmy wstąpić do restauracji... Tomek Rewelacyjna, niepowtarzalna i pyszna restauracja w Sopocie! (1) Po dłuższej nieobecności wróciliśmy do naszej ulubionej restauracji w... Izabela Rażące zachowanie właścicielki - pies w restauracji (1) Jedzenie: W image byłam ze znajomymi dwukrotnie. Za pierwszy razem potrawy... Zosia Fatalnie (1) Dziewczyny z obsługi bardzo miłe i pani szefowa, która się ich czepia na... Małgosia IMAGE AUSTRALIJCZYKA - (1) Zgadzam sie z Katarzyna (opinia ponizej) I jestem przciwko Kubalonce, ktora... LesCo Absolutnie polecam!!! (1) Rzadko wystawiam opine i komentuje w wirtualnym swiecie cokolwiek, ale... Katarzyna Nie polecam (2) Obsługa natarczywa a dania niezbyt wykwintnie przyrządzone.Nigdy tam nie... Highprezes całkiem miło, ale.. (1) zamówiliśmy skwierczące krewetki z czosnkiem i łososia grilowanego - obie... Adam GORĄCO POLECAM! (1) Klimatyczny lokal z przepysznym menu i profesjonalną obsługą. Byliśmy tam... Maciej Groupon (1) Bywałam w Image kilkakrotnie i gdy pojawiła się oferta w groupon... Jola bardzo przyjemnie (1) Skorzystaliśmy z restauracji po raz pierwszy, kupiliśmy kupon z Groupona. Po... Justyna klimat i jedzenie (1) Od pierwszego wrażenia restauracja Image zrobiła na mnie wrażenie. Przytulny,... Agnieszka wspaniałe jedzenie (1) Potrawy i ich jakość genialne, nic do zarzucenia. Oryginalny wystrój nadaje... ... Preferujemy palących klientów (1) Sposób podania i przygotowania potraw oceniam bardzo wysoko. Spełniły one... Bartosz z Sopotu ZAKOCHANA (2) Witam Was, którzy będziecie to czytać. Nie bywam często w knajpkach. Do Image... ZAKOCHANA Bardzo Pozytywnie (1) Wspaniale spędzone niedzielne popołudnie,pyszne jedzenie oraz miła... gość