zawiedziona (1) Paskudne niedoprawione jedzenie, a ceny kosmiczne,szkoda czasu w 3 miescie... asia znakomita kuchnia! (1) Drugi raz odwiedziłam Image i będę tam wracać. Jedzenie jest wyśmienite. Zupa... martha przemiłe kelnerki (1) Dnia 20.09.2008 uczestniczyłem w spotkaniu biznesowym w Image i nie... Roberto
obsługa!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Byłam tam przypadkiem i jestem zszokowana obsługą. Rozumiem ze każdy ma... Wioleta Fajnie (1) Po prostu fajnie- jak zwykle zresztą... Andrzej goraco polecam!!! (1) jedzenie wysmienite, spelni oczekiwania najwiekszego smakosza, creme brulle z... Bartłomiej Pierogomania! (1) Super fajna knajpka! Polecam! NZ REWELACJA!! (1) Poszłam tam kilka dni temu z ważnym dla firmy klientem. Obsługa przez cały... dolcevita Marcin - opinia (1) Restaruracja dzieki ciekawemu i niebanalnemu wystrojowi oraz naprawde milej... Marcin Niestety (1) Jakość jedzenia nieco spadła a obsługa tragedia!!! To był taki fajny lokal a... Iga Przepyszne jedzenie!!! (1) Przepyszne jedzenie!!! Wystrój też fajny i miła obsługa, choć dość drogo.... Smitty2