Iza - opinia (1) Trudna, duża nieruchomość z nieciekawym rozkładem została dobrze sprzedana... Iza Kinga Piasecka - opinia (1) Z polecenia koleżanki, skorzystałam z usług firmy przy sprzedaży mieszkania... Kinga Piasecka Wojtek - opinia (1) Duża pomoc w wyszukaniu mieszkania, dobrego na wynajem, którego nie było w... Wojtek
jacek - opinia (1) Z zaangażowaniem i bezproblemowo :) jacek Łukasz B. - opinia (1) Z przyjemnością mogę polecić Pana Krystiana jako osobę kompetentną, rzetelną,... Łukasz B. Aga - opinia (1) od początku dobre przygotowanie ceny zbliżonej do prawdziwych cen sprzedaży... Aga Robert - opinia (1) Wrażenia bardzo pozytywne. Dziękuję za aktywność przy wynajęciu mojego... Robert Waldemar Brzozowski - opinia (1) Bardzo polecam skorzystanie z usług Pana Krystiana właściciela firmy Income.... Waldemar Brzozowski Gosia - opinia (1) Jestem bardzo wdzięczna Panu Krystianowi za pomoc w wynajęciu apartamentu.... Gosia Mirka - opinia (1) Bardzo dobry kontakt. Pan Kamil w profesjonalny sposób przedstawił ofertę.... Mirka Natalia - opinia (1) Pierwszy raz stanęłam przed decyzją o sprzedaży mieszkania. Pierwsze kroki... Natalia Bardzo polecam (1) Pan Krystian to fachowiec który bardzo rzetelnie traktuje swoja pracę .... Beata Anna - opinia (1) income house &Apartament to firma godna polecenia. Nie byłam przekonana do... Anna Wioletta - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług i pośrednictwa firmy. Firma spełniła... Wioletta Kasia - opinia (1) Pan Krystian Pankiewicz pomógł mi sprzedać moje mieszkania, które wcześniej... Kasia Aneta Kalewska - opinia (1) Bardzo długo nie mogliśmy sprzedać domu, a potrzebowaliśmy gotówkę na za trzy... Aneta Kalewska Pomoc przy sprzedaży mieszkania (1) Bardzo dobrze wspominam pomoc pana Krystiana dla moich rodziców przy... Wioletta Indywidualne podejście do klienta (1) Zakup mieszkania z pomocą Income przebiegł bardzo sprawnie - można powiedzieć... Sylwia Super sprawnie i szybko (1) Dziekuje za finalizacje transakcji sprzedaży mieszkania. Jestem mile... Daniel Świetna współpraca! (1) Po pierwszym spotkaniu z p. Krystianem było widać wieloletnie doświadczenie... Jarosław