Naprawa serwisowa zgodna z oczekiwaniami (1) Jako użytkownik nowego peugeota 308 zmagałem się z usterką polegającą na... Piotr Porażka ! (1) Niestety nadają się tylko do sprzedaży, potem już nic nie można załatwić,... K.K. Pełna profeska ;) (1) Szukałem dobrego samochodu używanego . Kupiłem nowy , swój oddałem w... Mieczysław
naprawa " z biegu" (1) bardzo dziękuję za sprawną i zarazem troskliwą naprawę peugeot 3008, której... Jan Duraj Dobry serwis (1) Świetna i kompetentna ekipa :) szybko, fachowo, rzeczowo i w miarę tanio :)... Jacek 508 RXH Serwis gwarancyjny (1) Po raz trzeci byłem w w/w serwisie w celu przegladu 2 letniego samochodu... Dallas Zero diagnozy i mydlenie oczu (1) Kupiliśmy samochód z nawracającą wadą, trzykrotnie wymieniono nam te same... maladi Nowy serwis Peugeot w Sopocie Intervapo (2) Wielki plus za zaangażowanie pracowników i doskonałe podejście do tematu.... Użytkownik Peugeot 308 polecam !! (1) Śliczny, nowoczesny salon z przemiłą obslugą, ktora zna się na swojej pracy.... Alicja Nowy super serwis (1) Bardzo miła obsługa,piękny nowy salon, Viola polecam (1) Pierwszy raz korzystam z serwisu gwarancyjnego w ASO w Sopocie. Jestem... nowa klientka