Polecam (2) Jestem absolwentka tej szkoły. Dalej uważam że był to dobry wybór,... Absolwentka OK (1) Wybierający się do IV LO powinien liczyc się z dużą dyscypliną jeżeli chodzi... Anonim 4lo jest zaj... :):):) (18) uczęszczam do tej szkoły dopiero od roku, ale już po tym czasie mogę... pierwszoklasistka
Szkoła wporządku (1) Szkoła może jest i ogłoszoną jedną z najgorszych w Gdańsku ale to nie prawda,... landscape konfucjusz - opinia (1) Wybrałem czwórkę, bo liczyłem, że ta szkoła da mi możliwości i bardzo się... konfucjusz Rozpoczęcie Roku szkolenego !!?? (1) Wiecie moze jak sie ubrac na rozpoczęcie roku szkolego na galowo czy w... Pierwszoklasistkaa opinia 4 lo gdansk (1) Skonczylam szkole 2 lata temu, zgadzam sie z tym ze poziom biologii, wos-u,... kate sm. - opinia (2) szkoła może i fajna, ludzie tez, wiekszość nauczycieli spoko, ale średnia... sm. ;D (1) SUPER! :D siema Info ;] (1) Możecie powiedzieć coś więcej o tej szkole?? Zamierzam iść do klasy... Bodzio ;] (1) podzielam treść sm. średnia ważona w tej szkole jest nie możliwa pierwszy raz... A buu IV LO - to mówi samo za siebie!! (1) IV LO ... hyyyyyy.. długo by się zastanawiać... !! dlaczego wybrałam te... karinka :)