Była - opinia (1) Jeśli ktoś chce zobaczyć jak straszą wydaleniem ze szkoły za taki komentarz ,... Była ojciec - opinia (1) bardzo niski poziom nauczania, w tym roku, w klasie mojego dziecka ok 40%... ojciec Wiola - opinia (1) Słaby poziom nauki. Nienowoczesna w nauczaniu. Wymagania niskie. Super... Wiola
Szkoła na 6kę!!! (1) W szkole jest wysoka zdawalność maturalna, młodzież bierze udział w wielu... rodzic dziecka Super szkoła (1) Świetna szkoła. Wspaniała pani dyrektor, reformatorka, otwarta na młodzież,... Rodzic Bardzo dobra szkoła. (1) Jestem absolwentką szkoły. Szkoła jest świetnie wyposażona, panuje w niej... Iwona Profesjonalna Kadra Zarządzająca POLECAM ! (1) Z racji współpracy ze szkołą miałam możliwość bezpośredniego kontaktu z Panią... Sylwia Szczerze Polecam (1) Bardzo fajna szkoła! Nowoczesna i dobrze wyposażona. Dużo wyjść, ciekawe... Luki 4LO (1) Szkoła w Nowym Porcie jest bardzo dobrą placówką oświatową. Zarządza nią... Tomek DC - opinia (1) A ja myślę, były absolwenci - kobieto, że przesadzasz mocno z tą swoją... DC FAJNA SZKOŁA POLECAM (1) Uważam,że to bardzo fajna szkoła , szczególnie polecam ją osobom... karolina Polecam jak chcesz zniszczyć sobie przyszlosc (1) Ta szkoła to jeden wielki żart, bardzo odradzam jej wybór.. poziom nauczania... :) SUPER SZKÓŁKA (1) Miła atmosferka. Super nauczyciele. Przesympatyczna pani dyrektor i w ogóle :)) Wika Polecam (1) jestem uczennica 1 klasy i nie żałuję że poszlam do tej szkoły, mundury... Uczennica Odradzam (2) Wybrałem tą szkołę ponieważ była to jedna z nielicznych szkół mundurowych w... Absolwent Bardzo dobra szkoła. (1) Gorąco polecam tą szkołę, jako uczennica jestem zadowolona z jej wyboru :) Sandra Gorąco polecam! (1) Nie wiem skąd te negatywne opinie, wiadomo, że wszystkim trudno dogodzić.... Maturzysta Polecam (2) Jestem absolwentka tej szkoły. Dalej uważam że był to dobry wybór,... Absolwentka Żart a nie szkola mundurowa :) odradzam (1) Jeśli masz zamiar wybrać się do tej szkoły ze względu na to, że jest ona... OK (1) Wybierający się do IV LO powinien liczyc się z dużą dyscypliną jeżeli chodzi... Anonim
1