Egi - opinia (1) Witam serdecznie proszę o opinię na temat Pani Klimkiewicz oraz nauczycielek... Egi Ewa - opinia (1) Bardzo niski poziom. Moje dziecko nie ledwo co zdało maturę. Musiałam wydać... Ewa Rutek - opinia (1) Wysoka kultura nauczycieli, świetne zaplecze i niezły poziom nauczania. polecam Rutek
Absolwentka - opinia (1) Poziom nauczania zależy bardzo od nauczycieli. Zarówno Pani Alina L. od... Absolwentka Absolwent - opinia (1) Tragedia, omijajcie tę szkołę z daleka, przygotowanie do matury na żenującym... Absolwent Kandydat - opinia (1) Szeroka oferta edukacyjna, nowo wyremontowane budynki, zaplecze sportowe... Kandydat ojciec - opinia (1) bardzo niski poziom nauczania, w tym roku, w klasie mojego dziecka ok 40%... ojciec Wiola - opinia (1) Słaby poziom nauki. Nienowoczesna w nauczaniu. Wymagania niskie. Super... Wiola Szkoła na 6kę!!! (1) W szkole jest wysoka zdawalność maturalna, młodzież bierze udział w wielu... rodzic dziecka Super szkoła (1) Świetna szkoła. Wspaniała pani dyrektor, reformatorka, otwarta na młodzież,... Rodzic Bardzo dobra szkoła. (1) Jestem absolwentką szkoły. Szkoła jest świetnie wyposażona, panuje w niej... Iwona Profesjonalna Kadra Zarządzająca POLECAM ! (1) Z racji współpracy ze szkołą miałam możliwość bezpośredniego kontaktu z Panią... Sylwia Szczerze Polecam (1) Bardzo fajna szkoła! Nowoczesna i dobrze wyposażona. Dużo wyjść, ciekawe... Luki 4LO (1) Szkoła w Nowym Porcie jest bardzo dobrą placówką oświatową. Zarządza nią... Tomek DC - opinia (1) A ja myślę, były absolwenci - kobieto, że przesadzasz mocno z tą swoją... DC FAJNA SZKOŁA POLECAM (1) Uważam,że to bardzo fajna szkoła , szczególnie polecam ją osobom... karolina SUPER SZKÓŁKA (1) Miła atmosferka. Super nauczyciele. Przesympatyczna pani dyrektor i w ogóle :)) Wika Polecam (1) jestem uczennica 1 klasy i nie żałuję że poszlam do tej szkoły, mundury... Uczennica Bardzo dobra szkoła. (1) Gorąco polecam tą szkołę, jako uczennica jestem zadowolona z jej wyboru :) Sandra Gorąco polecam! (1) Nie wiem skąd te negatywne opinie, wiadomo, że wszystkim trudno dogodzić.... Maturzysta