Teresa - ocena (1) Dyrekcja szkoły namawia (zmusza poniekąd) rodziców i uczniów, żeby się... Teresa Szkoła godna polecania, ale... (1) Ukończyłam 9LO w tym roku (2019) z wyróżnieniem, co nie było trudne.... Emilia Polecam (1) Maturę zdawałam już 10 lat temu ale nadal wspominam okres liceum jako jeden z... Absolwentka
Dla mnie najlepsza (1) Szkoda że się wypowiada mnóstwo osób z zewnątrz. Każdy kto tam chodził da... Konrad IX LO dobra szkoła (1) Moja córa kończyła tą szkołę. Uważam, że jest w porządku, nie wydawałam... Elżbieta IX LO w Gdyni - dobre liceum (1) Moja córa kończyła tą szkołę. Uważam, że jest w porządku, nie wydawałam... user_137694328363 niby fajnie, niby nie (1) Największą zaletą tej szkoły jest fakt, że organizuje ona wymianę uczniowską... absolwentka Szkoła z poziomem (1) Za rok maturki i już się boje na samą myśl, że będę musiał... tą szkołę... A Nie polecam (3) Z całego serca nie polecam tej szkoły. Nauczyciele nie są nawet za uczniami a... Anonim Najlepsza ! (1) Jestem w IX w klasie biol- chem Większosć mojej klasy miało powyżej 155 pkt... M. Anonim - opinia (2) Po przeprowadzce szkoła zmieniła się nie do poznania. Zniknęła cała aura... Anonim Stawiam na IX! (1) Jestem uczennicą, która chodziła do tej szkoły jeszcze przed zmianą budynku.... K. Szkoła która rozwija (1) Pomimo zmiany lokalozacji szkoły oraz połączeniu "dziewiątki" z "czwórka"... Uczeń Klasy 2 Jest gorzej (2) Po przeniesieniu budynku z centrum do orłowa ta szkoła to istny dramat.... Uczeń 3 klasy liceum Liceum marzeń dla człowieka normalnego (2) Witam, polecam każdemu, kto zastanawia się nad wyborem szkoły... zdolny, ale leniwy uczeń Polecam (2) Niedawno zacząłem uczyć się w IX i powiem szczerze, że szkoła jest... O. Rewelacja (3) Szkoła jest bardzo dobra. Oczywiście ci, którzy chcą "przebimbać" cały okres... Vilfredo Zdecydowanie polecam "dziewiątkę"!! (3) Super szkoła!! Miła atmosfera, wspaniałe grono pedagogiczne. Nauczyciele są... JAA-94 Super Liceum , Super Klimaty, warto iść (2) Polecam 9, jest super. Nie za ciężko, nie za lekko jeśli chodzi o naukę.... Igi Niesamowita szkoła (2) Szkoła niesamowita, ze specyficzną atmosferą, fajnymi ludźmi i naucycielami.... Zadowolony