Igor Janik

Trener personalny

Gdańsk, al. Grunwaldzka 472D

MISTRZ!! (1) Doskonały trener, fantastyczny człowiek. Nie wiem jak Igor to robi, ale każdy... Klara C. Zdecydowanie najlepszy. (1) Witam. Nazywam się Jerzy i chcę Wam przedstawić jak wygląda trenowanie z... Jerzy Gorąco polecam! (1) Od kilku miesięcy przestrzegam diety. Udało mi się schudnąć, ale mięśnie... Weronika L
Polecam trenera personalnego!!!!!!! (1) Bardzo dobry trener, teoretyk i przede wszystkim praktyk. Przez cały trening... Marta Nieoceniony :) (1) Do Igora trafiłam nie z przypadku, ani nie przez pocztę pantoflową. Polecił... Joanna Nie znajdziesz lepszego trenera osobistego w Trójmieście. (1) Mówię to z pełnym przekonaniem,choć jednocześnie boję się,że Igor zacznie... Monika Rewelacja! Polecam! (1) Tak właśnie powinien wyglądać trening. Niezdrowe jedzenie odstawione, pełne... Magda Z polecenia (1) Mam cel, jestem zmotywowana i szukam trenera. Sama nie wiem jak trenować i... Danuta Półroczna współpraca (1) Trenowanie było dla mnie czymś nowym. Jako nowicjusz postanowiłem wkroczyć w... Mariusz L