Igor Janik

Trener personalny

Gdańsk, al. Grunwaldzka 472D

KASIA - opinia (1) Profesjonalizm, poczucie humoru i efekty, które zaskoczyły mnie już po... KASIA Dorota - opinia (1) Super człowiek! Motywuje do działania jak mało kto:-)! Dorota Polecam bez dwóch zdań! (1) Powiem krótko i na temat bo tak też jest z Igorem. Pół roku wspólnych ćwiczeń... Wojtek
Solidna firma! (1) Z trenerami personalnymi bywa różnie. Jest ich dużo ale tylko mała garstka... Mirosław A. Świetny trener ! (1) Do treningów z Igorem namówiła mnie mama. Taki pomysł , aby pobyć trochę... Alex Trener najlepszy (1) Igor to wspaniały człowiek i niezwykle profesjonalny trener. Z Igorem... Agnieszka Rewelacja! (2) Z Igorem miałam okazje ćwiczyć przez blisko rok. Był to przełomowy rok w moim... Paula Mistrz może być tylko jeden! (1) Trenerze jak by to ująć.... Jesteś zdecydowanie numerem 1 i będę się wdawała... Magdalencja NAJLEPSZY TRENER PERSONALNY, serio;) (1) Kurcze zabierałam się za ten komentarz jakieś kilkanaście razy i zawsze jakoś... Aśka MISTRZ ŚWIATA W MOTYWOWANIU DO DZIAŁANIA! :D (1) Przyjechałam do Gdańska na 2 miesiące z nadbagażem fizycznym i psychicznym by... Anna Najlepszy trener!!! (1) Polecam Igora i to bardzo :). Do Igora trawiłam z internetu i był to strzał w... Agnieszka "Oszczep" rządzi! (1) Do Igora trafiłam kilka lat temu kiedy pracował w Gdyni. Rewelacyjny trener,... Kasia Bardzo polecam (1) Igor to rewelacyjny trener oraz człowiek , potrafi motywować bez " sztucznych... Monika Daje moc! (1) Igor nie tylko pomógł mi zrzucić zbędne kilogramy. Przede wszystkim dzięki... Agata Nr 1!!! (1) Numer 1 w Trójmieście! Wspaniały trener, motywator, człowiek pelen energii.... Malwina 31 Jak treningi to tylko z Igorem (1) Jestem w trakcie przebudowy mojego ciała i kondycji. Na poczatku nie było... Marta Kawka Jeśli trenować to tylko z Igorem ! (1) Zdeeeecydowanie polecam :) !! Igor posiada ogromną wiedzę popartą... Kasia 10/10 Polecam!   (1) Szybka ocena mojego trenera. W skali do 10, mocne 10 za zaangażowanie,... Konkretna NAJLEPSZY! (1) Która świeżo upieczona mama nie chciałaby jak prawdziwa gwiazda Hollywood... Matka Polka MISTRZ!! (1) Doskonały trener, fantastyczny człowiek. Nie wiem jak Igor to robi, ale każdy... Klara C.