Igor Janik

Trener personalny

Gdańsk, al. Grunwaldzka 472D

Asia - ocena (1) Mega pozytywny człowiek! Daj super motywację! Asia KASIA - opinia (1) Profesjonalizm, poczucie humoru i efekty, które zaskoczyły mnie już po... KASIA Dorota - opinia (1) Super człowiek! Motywuje do działania jak mało kto:-)! Dorota
Polecam bez dwóch zdań! (1) Powiem krótko i na temat bo tak też jest z Igorem. Pół roku wspólnych ćwiczeń... Wojtek Solidna firma! (1) Z trenerami personalnymi bywa różnie. Jest ich dużo ale tylko mała garstka... Mirosław A. Świetny trener ! (1) Do treningów z Igorem namówiła mnie mama. Taki pomysł , aby pobyć trochę... Alex Trener najlepszy (1) Igor to wspaniały człowiek i niezwykle profesjonalny trener. Z Igorem... Agnieszka Rewelacja! (2) Z Igorem miałam okazje ćwiczyć przez blisko rok. Był to przełomowy rok w moim... Paula Mistrz może być tylko jeden! (1) Trenerze jak by to ująć.... Jesteś zdecydowanie numerem 1 i będę się wdawała... Magdalencja NAJLEPSZY TRENER PERSONALNY, serio;) (1) Kurcze zabierałam się za ten komentarz jakieś kilkanaście razy i zawsze jakoś... Aśka MISTRZ ŚWIATA W MOTYWOWANIU DO DZIAŁANIA! :D (1) Przyjechałam do Gdańska na 2 miesiące z nadbagażem fizycznym i psychicznym by... Anna Najlepszy trener!!! (1) Polecam Igora i to bardzo :). Do Igora trawiłam z internetu i był to strzał w... Agnieszka "Oszczep" rządzi! (1) Do Igora trafiłam kilka lat temu kiedy pracował w Gdyni. Rewelacyjny trener,... Kasia Bardzo polecam (1) Igor to rewelacyjny trener oraz człowiek , potrafi motywować bez " sztucznych... Monika Daje moc! (1) Igor nie tylko pomógł mi zrzucić zbędne kilogramy. Przede wszystkim dzięki... Agata Nr 1!!! (1) Numer 1 w Trójmieście! Wspaniały trener, motywator, człowiek pelen energii.... Malwina 31 Jak treningi to tylko z Igorem (1) Jestem w trakcie przebudowy mojego ciała i kondycji. Na poczatku nie było... Marta Kawka Jeśli trenować to tylko z Igorem ! (1) Zdeeeecydowanie polecam :) !! Igor posiada ogromną wiedzę popartą... Kasia 10/10 Polecam!   (1) Szybka ocena mojego trenera. W skali do 10, mocne 10 za zaangażowanie,... Konkretna NAJLEPSZY! (1) Która świeżo upieczona mama nie chciałaby jak prawdziwa gwiazda Hollywood... Matka Polka