Montaż podłogi (1) Sklep super obsługa na wysokim poziomie pan Krzysztof idealnie doradza.... Tomek genialna obsługa! (1) Zagubiona i niezdecydowana w poszukiwaniu tapety objechałam całe Trójmiasto.... Ewa sklep okay z montażem jest bardzo różnie (1) Jeśli chodzi o podłogi i obsługę w sklepie, wszystko jest w porządku. sklep... Krzy$iek
Polecam!!! (1) Polecam sklep Ika Kolor. Dokonałam ostatnio zakupu tapet, karniszy i... Karolina montaż paneli (1) Od kilku miesięcy urządzamy z żoną nasze wreszcie własne mieszkanie. Do... Zyszek Sklep i towar OK, montaż drzwi TRAGEDIA! (1) Obsługa sklepu w porządku, drzwi zewnętrzne w dobrej cenie. Termin realizacji... Szczepan Super (1) Bardzo szybka i miła obsługa. Dawno nie spotkałem się z tak fachowym... Bartek Podloga jest super! (1) Po milej pogawedce z pracownikiem salonu panem Krzysztofem wybralismy dab... bbkr Tapety (1) Jak nie macie pomysłu na swoje ściany a nie chcecie wydawać kupy kasy na... Joanna Fatalna obsługa (2) W trakcie pobytu w sklepie nikt nie interesuje się klientem, trzeba podejść... Jerzy Beszczyński Polecam (1) Duży wybór asortymentu, super kontakt i przekaz informacji, profesjonalne... Karol Rewelacja (1) Jestem bardzo zadowolona z oferty i obsługi sklepu. Obsługa jest bardzo... Lucyna Profesjonalizm (1) Profesjonalne oraz życzliwe podejście do klienta. Zakupiłem w firmie Ika... Kamil Okunicki