Kasia - opinia (1) Szczerze polecam! Korzystałam z oferty przez wiele lat w innej firmie, lecz... Kasia Jerzy - opinia (1) Miła i kompetentna obsługa oraz doradztwo, położenie podłogi z desek oraz... Jerzy Kasia - opinia (1) Bardzo dziękuję Pani Jolancie która swoim zaangażowaniem i sprytem handlowca... Kasia
Niezadowolona - opinia (1) Długi czas oczekiwania i brak pomocy z wyjaśnieniem sprawy Niezadowolona Julia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z nowej podłogi, którą kupiłam w Ika-kolor. Przemiła... Julia Andrzej Rynkiewicz - opinia (1) Mało jest takich miejsc gdzie można znależć tak kompetentną i miłą obsługę .... Andrzej Rynkiewicz M.Z. - opinia (1) Bardzo Polecam to miejsce z najlepsza ofertą tapet w Gdańsku! Bardzo miła i... M.Z. Dobór Drzwi - Polecam! (1) Polecam, Pan z salonu wypytał mnie dość szczegółowo o potrzeby i wspólnie... Czarek Święgowski Tapety (1) Chciałam kupić tapetę do salonu, ale nie bardzo wiedziałam, która będzie... Klientka z Kołobrzegu Naprawdę warto !!! (1) Duży wybór paneli i bardzo dobre podejście do klienta, fachowa obsługa.... Joanna drzwi wejsciowe (1) W sklepie przy ul.grunwaldzkiej za porada sprzedawcy na podstawie katalogu,... beata Polecam do momentu gdy nie składa się reklamacji (1) Obsługa profesjonalna, oferowany towar, poza jednym wyjątkiem oceniam... KK ogromny asortyment, bardzo dobre ceny i przemiła obsługa (1) polecam wszystkim salon Ika. wspaniały wybór, bardzo dobra jakość i... Ada pełen profesjonalizm (1) Przemiła i fachowa obsługa na każdym etapie obsługi, od pierwszego wejścia po... Witek Polecam w 100% !!! (1) W firmie Ika-Kolor zamówiliśmy drzwi marki Asilo do prawie 100-metrowego... Adrian Ika- Kolor Gorąco polecam!!!! (1) Po długich poszukiwaniach nowych drzwi do pokoju syna, w końcu trafiliśmy z... Jula Udany zakup - perfekcyjny montaż (1) Zdecydowaliśmy się na zakup paneli podłogowych w salonie IKA, obsługa... A_A Polecam (1) Podłogi nie kupuje na co dzień, dlatego bardzo istotne jest aby sprzedawca... Andrzej Witkowski Super obsługa (1) Sklep super genialna obsługa podłoga wybrana. Montaż przeprowadzony przez... Patryk zakup i montaż paneli (1) Sklep super genialna obsługa podłoga wybrana. Montaż przeprowadzony przez... patryk