Polecam z czystym sumieniem (1) Gabinet Ikona to miejsce do którego wracam od 2 lat i nigdy się nie... Patrycja Polecam z czystym sumieniem. (1) Jestem stałą klientką od roku, moze nawet dłużej. Szukałam bardzo długo... Stała Klientka Henna brwi i rzęs (2) Fatalnie zrobiona henna /brzydko ,krzywo zrobione brwi,rzesy zrobione henną... Hanna
Wspaniały salon ! :D (1) Serdeczne polecam tym, którzy jeszcze nie są klientami salonu :) korzystam z... Justyna- stała klientka :) polecam (1) Korzystam z zabiegów regularnie. Bardzo miła atmosfera, Panie profesjonalne.... Ola Zdecydowanie polecam (1) Polecam gabinet z czystym sumieniem, Pełen profesjonalizm, bardzo szeroki... Izabela Miło, profesjonalnie, sterylnie (1) Polecam gabinet kosmetyczny IKONA, bo to magiczne, kameralne miejsce, bardzo... Joanna W. Polecam (1) Korzystałam z usług salonu kilkakrotnie i zawsze byłam bardzo zadowolona.... Dominika Manicure hybrydowy (1) Przemiła atmosfera, manicure wykonany starannie i profesjonalnie. Już jestem... Natalia KURS WIZAŻU (1) Profesjonalne szkolenie -bogate i intensywne, nastawione na rozwój.... Adriana kurs wizażu (1) Kończyłam szkolenie wizażu !!! Jestem bardzo zadowolona z tego czego sie... Anna Kuklińska kurs Koszalin (1) Polecam fime Anna Biel, bralam udzial w grupowym kursie wizazu w Koszalinie,... Małgorzata Indywidualny kurs wizażu (1) Wszystkim którzy zastanawiają się nad uczestnictwem w kursie wizażu polecam... Iza F. Kurs wizażu (1) Serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecam! Parę dni temu ukończyłam... Ania M. Certyfikat z wizażu... (1) W czerwcu tego roku zrobiłam kurs wizażu u Pani Anny Biel... Bardzo polecam... Ewa :) kurs wizażu (1) Skorzystałam z oferty szkoleniowej p.Anny Biel i jestem bardzo zadowolona z... Danuta Sokolnicka Polecam innym (1) Profesjonalnie,niesamowity talent,niskie ceny . POLECAM Barbara REWELACJA...POLECAM (1) Pani Aniu jest Pani do tej pracy stworzona wszystkim paniom polecam byłam... Monika profesjonalizm w każdym szczególe (1) Pani Ania to bardzo sympatyczna, profesjonalna i punktualna wizażystka.... Mirka Jestem zachwycona-polecam (1) Witam. Mój przypadek jest wyjątkowo trudny i pracy nade mną mogła się podjąć... Monika Z