Sztuka Czesania

Fryzjerzy

Gdańsk, Wacława Balcerskiego 10/1B (Osowa)

Na początku zestresowana, ale zadowolona (1) W najmniejszym stopniu nie odczułam, że jestem 'gorsza' czy poświęcali mi... klientka z groupona Magda - opinia (1) Dobre cięcie i starannie dobrany kolor, bardzo miła i profesjonalna obsługa,... Magda Zadowolona Klientka (1) Chodzę od niedawna do Pani Ilony namówiona przez syna, który chodzi do... Szczesna
Dlaczego tak późno trafiłam do Pani Ilony?!?!?! (1) Od niedawna korzystam z usług Salonu Ilona. Szkoda, ze dopiero od niedawna!.... Monika POLECAM WSZYSTKIM!! (1) Najlepszy salon pod każdym względem, włosy pięknie układają się po... Majka Super zakład, rewelacyjna obsługa, świetna cena (1) Jestem stałą klientką od lat i jestem naprawdę zadowolona z usług Pani Ilony,... Justyna Stała klientka ... (1) Zawsze chodzę do P.Ilony,jest przemiłą osobą i zawsze wie o co mi... Kasia Najlepszy Salon u pani ILONY!!!!!! (1) Obsługa rewelacyjna, miła atmosfera, profesjonalne podejście do pracy,... Frytka;) rewelacja! (1) Salon i p.Ilona to miejsce w 100% godne polecenia. Jakosc usług... kala Global Keratin (1) Uzywam i bardzo polecam. Mialam ten zabieg robiony w innym miejscu, ale... keratinka Cena=Jakość (1) Pani jest sympatyczna, wydawało się, że rozumie moje sugestie co do... shysh Swietna Fryzjerka (1) świetny salonik i zawsze wychodzę zadowolony nie tylko z tym co mam na głowie... Adam