Sztuka Czesania

Fryzjerzy

Gdańsk, Wacława Balcerskiego 10/1B (Osowa)

Pati S - opinia (1) Wspaniała fryzjerka . Zawsze wychodzę z salonu szczęśliwa i nie mogę doczekać... Pati S Paulina - opinia (1) Byłam w studiu Ikona na strzyżeniu włosów, jestem bardzo bardzo zadowolona z... Paulina Przeciętny salonik (3) Tyle tutaj pozytywnych komentarzy, jestem nimi dość zaskoczona... Nie mogę... Maja
Polecam!!! Profesjonalizm na każdym kroku!!! (1) Witam. Przyszłam do salonu zdesperowana po nieudanej koloryzacji i nieudanym... Marta Salon godny polecenia!!! (1) Do salonu chodzę już od dawna i na pewno nie zmienię miejsca!!! Pani Ilona... Ania Fajnie (1) Witam nie często zostawiam opinie, ale czasem warto. Jestem facetem wiec nie... Artur Polecam (1) Miły sympatyczny salon jestem klientka z osiedla, która przypadkiem wpadła,... Katarzyna Nie polecam! - opinia (3) Do salonu trafiłam z Grouponu. Zanim skorzystam, zawsze sprawdzam opinie, a... Nie polecam! Sztuka czesania Gdańsk, al. Jana Pawła II 6F/2 (1) Wielki pozytyw we wszystkim: trwała, strzyżenie, fryzura na 6. Polecam ten... klientka Polecam (1) Odwiedziłem ten salon parę razy i za każdym razem byłem bardzo zadowolony.... Marcin fryzjer Adam (1) Byłem z wizyta w tym salonie drugi raz. Miejsce jest może mało przestronne,... Paweł naprawdę polecam (1) Naprawdę polecam, personel przesympatyczny, wystrój salonu klimatycznie... Ewelina Świetna współpraca (1) Byłam u Pani Ilony zrobić Omber. Włosy mam super.Jestem pod wrażeniem jak... Monia Beata - opinia (1) Trafiłam z polecenia do tego salonu do samej szefowej. Pani Ilona jest... Beata Joanna - opinia (1) W salonie Ilona byłam pierwszy raz, kupiłam usługę na gruponie i byłam... Joanna Polecam:) (1) miałam przyjemność być wczoraj w salonie. zdecydowanie polecam:) Pani... Kinga Polecam (1) To była moja pierwsza wizyta w tym salonie. W ramach zakupów grupowych (tzw.... Dorota Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi, chociaż skorzystałam z Groupona i... Kamila zadowolona kilentka z gruponu . - opinia (1) Korzystałam z gruponu , po wpisach poniżej obawiałam się tego co mnie czeka ,... zadowolona kilentka z gruponu . Super fryzjerki (1) Skorzystałam z gruponu i jestem bardzo zadowolona była to moja pierwsza... Beata