Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Od trzech tygodni rezygnuję z windy, nie podjadam, odwracam oczy od ciastek i batoników buuuuu :(. Spadam na wadze 1 kg na tydzień. Jak na razie nawet nikt nie zauważył tych trzech kilogramów miej. Ślepi chyba ;) a najgorsze, że dotychczasowe ciuchy nadal pasują. Ile jeszcze muszę schudnąć żeby L zmienić na M?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Oj, kobieto... To, co robisz, to za mało. Trzeba jeszcze poćwiczyć i zmienić dietę. A kwestia ILE wiąże się nie tylko z kilogramami, ale ze wzrostem, sylwetką i tym, gdzie najbardziej masz skłonności do odkładania się tłuszczyku.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Ale ja w żadnym wypadku nie zamierzam tracić więcej niż 1 kg na tydzień. Takie tempo spadania na wadze jest zdrowe i jak najbardziej mnie satysfakcjonuje :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

stracisz wodę i kg przestaną lecieć.dlatego zacznij ćwiczyć. waga wagą ale lepiej zaprzyjaźnij się z miarką krawiecką niż wagą
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Te trzy kilogramy, które straciłam to woda???? Piję dużo. To ile jeszcze tej wody będę tracić? Mania a z tą wodą to piszesz tak z własnego doświadczenia czy czytałaś tylko? Z miarką mówisz mam się zaprzyjaźnić. Pewnie racja...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

10 kg jest zauważalne i wychodzi tak rozmiar, mimo że rozmiar rozmiarowi nie równy ;) wytrwałości
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Zauważalne jest minimum 5 kg, mniej to raczej sama woda Cała reszta zaleznie od masy wyjściowej rozm z l do m to pewnie ok 8-10kg
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Ja schudłam 12 kg z rozm m na xs
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

mi poleciało 8 kg i rozmiar mniej ale nikt nie zauważył tylko ja,że z brzucha zeszło,w ciuchach luźniej itd.. Żeby było widoczne to trzeba by więcej zejść. Czuję się lepiej dla samej siebie. To było 2 lata temu i przy moich już wykształconych nawykach jedzenia się trzyma.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Ja mialam 74, teraz 68kg i z 42 zjechalam na 38, prawie 36 jest dobre. Waga wadze nie jest rowna. Ja zgubilam tylko 6 ( ale na bazie ćwiczeń) i to prawie 3 rozmiary...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Dziewczyny, które pochwaliły się że zrzuciły kilogramy - podziwiam, gratuluję :) Slythia, pewnie jesteś wysoka, prawda? Ja przy wzroście 165 cm ważyłam 65 kg. Teraz ważę 62 kg i nadal noszę tę nieszczęsną L-kę. Chciałabym do marca zgubić jeszcze 5 kg. Trzymajcie kciuki. Dużo łapek w dół dostałam. Hmmm, dlaczego?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

ode mnie masz w górę
Schudłam 5 kg i przesunęłam się o rozmiar. Jeszcze z da rozmiary i będzie ideał. Teraz pójdzie łatwiej bo będę mogła się więcej ruszać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Dzięki Pączuszek :) Gratuluję Ci tych 5 kg! Staram się trzymać dietę tak, żeby dziennie nie jeść więcej niż 1200-1400 kalorii. Nie jest wcale tak ciężko. Trzeba się tylko pilnować. Nie ćwiczę regularnie, bo niestety nie lubię. Ale nie unikam ruchu w takich zwykłych, codziennych sytuacjach np. nie korzystam z wind, jeżdżę komunikacją miejską, wychodzę wcześniej z domu, żeby do pracy podejść na piechotę a nie podjechać autobusem itp. Dziewczyny piszą, że to nic. No cóż, zobaczę jak to ze mną będzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

oj ja też z tych niećwiczących ale jadam max 1500 no i trzymam wagę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Najgorze jest wlasnie to utrzymanie wagi. Jesli ktos chce schudnac skutecznie, nie mozna traktowac diety jako "przemecze sie kilka miesiecy". Zeby utrzymac wage trzeba zmienic nawyki, utrzymac wiecej cwiczen, w kazdym razie robic cos wiecej niz przed dieta. I to jest dla mnie osobscie najwiekszy problem, ta swiadomosc, ze jako osoba z nadwaga, zawsze bede z nia wallczyc, nie wystarczy pare miesiecy, kilogramy wroca, mam tendencje do tycia. Kiedy schudlam na chnskich tabletkach, nie bylo to madre, choc zgubilam chyba z 15kg. Wrocilo natychmiastowo po odstawieniu tego swinstwa. Potem schudlam okolo 10 kilogramów, zmieniajac diete, cwiczac itp. Ale stracilam jakos motywacje, pofolgowalam sobie i wrocilo. Teraz znowu przymierzam sie do kolejnej walki i bardzo chcalabym zeby sie udalo, ale jak zmienic myslenie, jak zebrac tyle silnej woli... Jestem lasuchem, jedzenie to dla mnie przyjemnosc, bedzie ciezko:(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

~gruba kg, a rozmiar to roznie bywa, bo zalezy czy tylko gubi sie tluszczyk czy rownoczesnie wyrabia miesnie
ogolnie miesnie sa ciezsze niz tluszcz, wiec czasami nie spadajac na wadze ma sie mniejszy rozmiar.
a ja mysle ze jesli ktos nie lubi cwiczyc to takie nowe nawyki zeby wiecej sie ruszac na codzien sa bardzo dobre, bo slomiany zapal do cwiczen szybko minie, a nawyki pozostana.
co do diety to taki 1kg/tydzien to bardzo dobry wynik. oby tak dalej:D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Dzięki Feniks :) Dziś mija kolejny tydzień zmian w diecie i kolejny kilogram mniej. Hurrra! W sumie odeszło cztery kilo. Pasek przesunęłam o dwie dziurki ale rozmiar nadal ten sam i spadek wagi jest niezauważalny dla otoczenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

to zależy od wagi wyjściowej, u znajomej widzieliśmy dopiero po zgubieniu 15 kg, a ubrania mówi że stopniowo robiły się luźne, powodzenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Święta nie odbiły się źle na mojej wadze. Kolejny tydzień minął i kolejny kilogram zniknął. Zgubionych pięć kilo. Ubrania te same.Nadal nikt nie zauważył zmiany albo przynajmniej o niej nie mówi.
Trzymajcie kciuki za dalsze postępy, bo to nie jest łatwe tak gubić te kilogramy, zwłaszcza gdy taka obfitość jedzenia poświątecznego w domu i rozpoczął się sezon "jedz, bo się zepsuje" ;).
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

taaa, 68 kg i rozmiar prawie 36, kogo chcesz oszukać?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Zgadzam się, taka waga i rozmiar 36? No, chyba że przy wzroście 180 cm ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

najszczuplejsza w zyciu bylam tuz przed ciaza, wzrost 172- waga 69,5 i rozmiar 38 dol i36 gora. przy wadze 73-75 kg mieszcze sie w czterdziestke, zalezy od ilosci miesni i ogolnie budowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Ja przed ciążą przy 164 cm ważyłam 60 kg i nosiłam s/m. Także nie ma reguly
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Zobacz freelee albo ( chyba jest to) sila życia na youtube
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

A jakie to tabletki na odchudzanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

No właśnie mi się sumie waga nie zmieniła a rok temu miał rozm 40 a teraz 36.i to bez diety. Prawdopodobnie stres mi tak powoduje. Ale bym chciała 5kg zjechać bo ważę 60 przy wzroście 167.ale nie potrafię się odch
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Rozumiem Ciebie doskonale. Mam dokładnie tak samo. Ćwiczę - chodzę na siłownie, do pracy na rowerze albo pieszo a waga ledwo. Ograniczyłam słodycze i chlebuś i jest poprawa. Mogę zrezygnować ze słodyczy, z chleba nie potrafię. Muszę się mocno trzymać, bo on niestety mnie gubi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Co ty wypisujesz? Ja 80 kg i rozmiar 40. I co ty na to
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Moim zdaniem 1 kg na tydzień to wystarczająca ilość. Bo co z tego, że zaczniesz się katować i schudniesz 5 kg w tydzień, jak po miesiącu wróci Ci na to miejsce 10 kg? Bądź cierpliwa, a zobaczysz, że Ci się to opłaci ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Marrikka, dzięki :) Dziewczyny wcześniej pisały, że robię zbyt mało, żeby schudnąć i że to co gubię do 5 kg to woda. Kilka osób to poparło więc może coś w tym jest? Sama się przekonam. Będę tu pisać o postępach (lub ich braku ;), bo to mnie motywuje. Trochę byłoby mi wstyd, gdybym musiała się przed Wami przyznać, że zaczęłam przybierać na wadze. Chociaż to przecież nie jest wykluczone :/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

u mnie rozmiar zmienił sie po 9 kg - bez cwiczen zgubiłam te 9 kg w 2 mce i nie wrocily - ale u kazdego jest inaczej u mnie problemem byly slodycze i jedzenie wieczorami
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

mjakmama a jak zawalczyłaś z tymi słodyczami i wieczornym jedzeniem?
mnie właśnie to gubi:(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

ja zrobiłam tak, że jadłam wielkie śniadanie ok 9-10 , obiad koło 16 i koło 18 owoce lub jogurt z płatkami - prócz tego kiedy byłam głodna jadłam orzechy, marchew lub cos zo troche zapelni brzuch ale nie jest kaloryczne. Wieczorami dużo wody piłam a rano budziłam sie już głodna ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Orzechy są BARDZO kaloryczne ;)
A owców nie powinno się jeść na wieczór, bo zawierają cukry (fruktozę) - dużo lepsza jest lekka kolacja, np. kanapka z ciemnego chleba i chudej szynki.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Orzechy są bardzo kaloryczne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

No są kaloryczne, ale bez jaj lepsze niż batonik.
Ja aktualnie zaczynam dietę po ciąży To już kolejny raz. W pierwszej ciąży przytyłam 20 kg ale startowałam od wagi 56, w ostatniej zaczęłam od większej wagi niz te 56 kg a aktualnie po pół roku po porodzie ważę 70 kg przy wzroście 167. Dużo ale ja szybko zawsze tyje i tak samo szybko chudnę ( podobnie jak bracia moi- jakaś cecha osobnicza czy coś). Teraz nie wiem jednak jak będzie bo jeszcze karmię piersią więc żeby młodego na toksyny nie narażać nie chce chudnąć więcej jak kg na tydzień. Zaczęłam od zmiany nawyków. Zero smażonego, zero słodyczy, dużo warzyw i owoców. Tak owoców też jej trochę, Żarki jem je same bo jestem po nich szybko głodna ale na poprzedniej diecie jadłam często je wieczorem i chudłam pięknie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Mjakmama, gratuluję, podziwiam. Brawo! Czyli jednak można bez dodatkowych ćwiczeń. Zmieniłaś rozmiar, super. A możesz napisać jaki masz wzrost i ile ważyłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

dla mnie nie do uwierzenia bylo ze da sie bez cwiczen - 172/75
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

No pięknie, pięknie! Niektórzy Ci powiedzą, że jak bez ćwiczeń, to wodę zgubiłaś :) :) :)
A czy możesz napisać, co oznacza "wielkie śniadanie"?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

2 bulki zagryzione jablkiem lub 2 bulki plus serek. Dla mnie nie wazne co to bylo czulam sie lepiej i waga mniejsza byla.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

W wakacje rok temu zgubiłam 10 kg dokładnie w jakieś 1,5 mies i nie byłam na diecie nie odchudzałam się specjalnie samo wyszło, nie jadłam o określonych porach porach nawet zdarzyło mi się zgrzeszyć bo potrafiłam o 22 zjeść loda ale byłam non stop w ruchu jako że było lato to duzo jeździliśmy na wycieczki wspinanie się po górach ,rowery codziennie plaża i pływanie.Dzisiaj ponad rok po zwaleniu tych 10 kg mam jeszcze 4 mniej ale uważam że powinnam się teraz postarać bo do tej pory wcale się nie starałam i powinnam zabrać się za siebie i zrzucić więcej niz 4 kg -celowo więc zabieram się za dietę a przede wszystkim za ćwiczenia .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

oczywiście,że bez ćwiczeń się da, mniej jeść tylko wtedy trzeba.Ja tak robię i trzymam linię.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Kolejny poniedziałek i kolejne ważenie. Kilogram mniej :). W sumie zgubiłam 6 kg. Dokładnie kilogram każdego tygodnia. Ważę 59 kg i chciałabym zrzucić jeszcze dwa kilogramy i dość, bo nie chcę wyglądać jak patyk. Otoczenie nie widzi zmiany, chociaż pasek zapinam na kolejną dziurkę ;) Za miesiąc będę robiła badania w pracy, to się dobrze składa. Nie chciałabym, żeby ograniczanie kalorii odbiło się na zdrowiu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

6 kg przy Twojej wadze na pewno jest widoczne. Pewnie nic nie mowia bo zazdroszczą! Trzymaj się
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

"Ważę 59 kg i chciałabym zrzucić jeszcze dwa kilogramy i dość, bo nie chcę wyglądać jak patyk."

Z rozmiaru L do patyka to jeszcze daleka droga ;)))
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Paola, nic nie mówią, bo generalnie dla kogoś z boku to pewnie nie jest temat dnia ile ja schudłam, każdy ma po prostu inne tematy :) Już teraz jednak kilka osób zauważyło spadek wagi ale też kilka zrobiło wielkie oczy mówiąc - przecież ona zawsze była szczupła! ;)

Mama, a Ty musisz być taka złośliwa? ;) Akurat rozmiar to mi się zmienił. Tak więc sama sobie mogę odpowiedzieć, że trzeba schudnąć 7 kg, żeby mieć M (to w moim przypadku). A patyczaków nie lubię i nie podobają mi się. Teraz ważę 58 kg i to wygląda dobrze. Tak więc jeszcze tylko kilogram został. W sumie dobrze idzie i nie chodzę głodna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Złośliwa? Ja? A skąd! ;) Tylko jak wymyśliłaś sobie nick "gruba", a teraz raptem blisko Ci do patyczka, to jak tu nie pisać z przymrużeniem oka? ;P
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Mama, napisałaś z przymrużeniem oka, no ok, niech będzie, że nie jesteś złośliwa tylko dowcipna ;p, ja to odbieram inaczej.
Generalnie nie mam paranoi, chcę po prostu dobrze wyglądać ale nie chudo, no i nosić raczej M niż L. Trzymajcie dziewczyny kciuki, bo chociaż głodna nie chodzę, to jednak słodycze kuszą bardzo.
A tak w ogóle, to zauważam teraz ile niepotrzebnie kalorii zjadałam w słodyczach. Schudłam te 7 kg bez ćwiczeń i bez głodowania. Jem chleb, a nawet czasami ciastko, loda czy czekoladę ale to wszystko rzadko i mało.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Ostatni wpis porządkujący dla osób, które może będą kiedyś szukały odpowiedzi na pytanie, które postawiłam w tytule.
Lili, Ala, Mia - miałyście rację, żeby zmienić rozmiar L na M musiałam zgubić 8 kg. Ale zrzuciłam 9 kg i ważę teraz 56 kg (164 cm wzrostu). Na plus - fajna talia (64 cm - rozmiar raczej S), na minus - brzydkie piersi, jak baloniki, z których zeszło powietrze. Taka prawda.
Mania, dużo osób poparło Twój wpis ale szkoda, że mnie tak zjechałaś, bo okazuje się, że jednak to Ty się mylisz. Mama, prześledziłam od początku Twoje wpisy - masz w sobie jednak sporo jadu.
Tym, którzy wsparli informacjami i dobrym słowem - dziękuję :).
Życzę wszystkim dziewczynom, żeby dobrze się czuły w swoich opakowaniach :).
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Tak, po 5 wpisach, w tym takich, w którym piszę, że orzechy są kaloryczne, a owoce zawierają fruktozę, podsumowałaś mnie nieźle. Pozostaje mi pogratulować znajomości ludzkiej psychiki :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Ja schudłam 16kg, z rozmiaru xl na m, dzieki diecie pudelkowej, jezdzie na rolkach i suplementowi 2be slim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

Mój znajomy mi zaimponował (-50kg).
Nieco naruszam prywatność, ale trąbi o tym radośnie gdzie popadnie, zatem pewnie mi wybaczy :)

PRZED i PO
image

Tu akurat wiem, że to nie pic na wodę i fotomontaż rodem z reklam środków odchudzających (które nota bene można o kant de.. obić) a real, bo znam faceta osobiście :)

Zmiana diety to jedno ale najważniejsze jest spalenie tego, co już jest. I tu nie ma ZDROWEJ drogi na skróty, niestety!

Sam zjechałem z 3 cyferek (ważyłem w porywach do 120) do dwóch (nieco ponad 80) przez ok 2-3 lata. Głównie spalaniem ;]
Teraz mi trochę doszło, ale się spali :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ile kg trzeba schudnąć żeby zmienić rozmiar?

4 lata minęły, ale obalę od razu te mity, które się tu pojawiły, może ktoś z ciekawości wpadnie się czegoś dowiedzieć i sobie zdrowie zniszczy czytając wasze wypowiedzi. 1300 to głodówka, tyle organizm potrzebuje by oddychać i zachować funkcje narządów, nie można schodzić poniżej. Jak ktoś słusznie napisał, warto włączyć ćwiczenia i bazować na centymetrach a nie na wadze. W zależności od cyklu miesiączkowego w organizmie kobiet następują wahania wody, ktore na wadze mogą pokazywać nawet plus minus dwa kilo. Owoce na wieczór można jeść o ile jest ujemny bilans kaloryczny i zachowana ilość makro to się nie przytyje. Orzechy są kaloryczne, ale dają dużo potrzebnych nam tłuszczy (potrzebujemy średnio 1g tłuszczy na kg masy ciała żeby nie mieć problemów hormonalnych). Kolejny mit to dobijanie węglami, wegli powinno się jeść średnio 2g na kg masy ciała, nie więcej. Resztę kaloryki należy dobić białkiem i tłuszczami. To tak w mocnym skrócie. Powodzenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

odchudzanie to proces.. na poczatku spada najwiecej i najszybciej bo zgromadzona w organizmie woda. pozniej jest trudniej bo trzeba liczyc deficyty, cwiczyc i sie pilnowac ze zdrowym jedzeniem. dla mnie to za duzo, nie mam czasu liczyc kazdej kalorii i cwiczyc na silce codziennie wiec zdecydowalam sie na odchudzajace koktajle pls ruch 3 razy w tygodniu, czasem rower, czasem basen czasem poprostu dlugi spacer
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a da sie schudnac bez ruchu na samej diecie albo takich koktajlach? co to wogole za koktajle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ruch to 30% sukcesu w odchudzaniu, reszta to odzywianie. koktajle jakie ja znam to chiashake na ich stronie mozna zamowic poszczegolne produkty albo cale pakiety (to polecam) i poprostu pijesz zamiast posilkow takich standardowych :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przy odchudzaniu zrzucałam około 2 kg miesięcznie. Zrzuciłam 10 kg i wystarczyło.. Bez grama jakiejkolwiek diety. Tylko ćwiczenia. Regularne, codzienne, ale bez wychodzenia z domu. Za darmo z neta. Dało się schudnąć bez wydatków i bez rezygnacji ze słodyczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...