Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o tej szkole. Moja córka uczęszcza tam 3 rok, jest zachwycona, uwielbia chodzić do szkoły. Moim zdanie szkoła jak każda inna jakoś mocno nie odstaje od innych.Mam dużo koleżanek, których dzieci chodzą do szkół w różnych dzielnicach Gdańska i ta szkoła jest na dobrym poziomie. Niestety wf na korytarzu to standard w większości szkół, odpłatne zajęcia dodatkowe norma wszędzie. W naszej szkole jest szereg darmowych zajęć np. plastycznych, sportowych itp inne szkoły w ogóle tego nie mają. Co do obłożenia szkoły to niestety dzielnice są zamieszkałe przez młode rodziny z dziećmi szkoły tylko dwie to i dzieci dużo za dużo. Może rozluźni się gdy powstanie szkoła na Kowalach. Stanę jeszcze w obronie świetlicy...Panie, które tam pracują są bardzo miłe i angażują dzieci w różne zabawy i zajęcia np plastyczne...moja córka wraca po świetlicy prawie zawsze z jakąś fajną rzeczą, którą Pani podpowiedziała jej jak zrobić. Jedyne co się zgodzę to, że obiady raz są super a raz do kitu(tak jakby gotowały dwie różne osoby)to potwierdziła wychowawczyni mojej córki,która korzysta z obiadów.