Olimpia - opinia (1) Szkoła dostosowana jest do 600 uczniów a w szkole uczy się ok. 1200 uczniów,... Olimpia Ak - opinia (1) Pani dyrektor pieknie die usmiecha i tyle w temacie Ak rodzic - opinia (1) Praca na zmiany. Budynek niedostosowany do takiej dużej ilości uczniów.... rodzic
Rodzic - opinia (1) Szkoła ta to porażka Od kiedy jest ta Dyrektorka to szkoła spadła na Psy. Nie... Rodzic Boża Krówka - opinia (1) Podpisuję się pod opinią mojego poprzednika, piękne ale puste deklaracje, nie... Boża Krówka Nie polecam. Dyrekcja do wymiany. (1) Nie polecam za całokształt. Piękne słowa i pozorowane działania najlepiej... artusek@op.pl Tragedia (1) Nie polecam ,poblazliwosc dla ucznia niski poziom nauczania .Kadra do... Hanna Porażka (1) Szkoła utrudnia działania grupom wolontariuszy, jak np. harcerze, którzy co... Rodzic harcerza serdecznie współczuje (1) kadrze nauczającej, rodzicom już mniej, to co się z tej szkoły wylewa o 17... Karolina Brak tolerancji (1) Moja opinia byłaby bardzo dobra gdyby nie to ze szkoła nie jest zbytnio... Uczeń Strasznie to wszystko pomieszne (1) Zdecydowanie, szkoła (klasy 1-3) i oddziały przedszkolne (zerówki), w roku... Rodzic Przeludnienie (1) Podstawowa bolączka tej szkoły to zbyt dużo dzieci jak na możliwości szkoły.... Marek ja i moja corka jestesmy zadowolone (1) Dziecko uczeszcza do tej szkoly 2 rok. P. Dyrektor bardzo sympatyczna, panie... mama Ile ludzi tyle opinii !!! (1) Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o tej szkole. Moja córka uczęszcza tam... mama Nie jest tak źle (1) Jestem uczennicą SP12.I według mnie nie jest tak źle jak inni piszą catering... Weronika dzieci nie są najważniejsze niestety (1) Nie przepadam za tą szkołą. Atmosfera dyrekcja i pracownicy szkoły versus... piotr Porażka (11) Moje dziecko uczeszcza do tej szkoły trzeci rok..ale od przyszłego zabieram... Agnieszka Nie polecam (1) Brak bezpieczeństwa uczniów. Sprzeczne informacje : kontrola wejścia i... Patryk Tusia - opinia (5) ta szkoła jest bez sensu bo niby najnowocześniejsza szkoła w Polsce a... Tusia Normalna szkoła (1) Polecam ta szkołę. Świetna P. Dyrektor, super nauczyciele. Szkoła... Hania