POLECAM WARTO SKORZYSTAĆ! (1) Firma godna polecenia. Realizacja zamówień bardzo szybka, obsługa przemiła,... ;) fantastyczna firma! (1) Firma godna polecenia! Wspaniala oferta, szybkie wykonanie uslugi i cena... zadowolona klientka O takiej obsłudze marzy każdy klient. (1) Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem obsługi, wszystko zostało wykonane... Julita
Lukasz - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony. Znajomy mi polecił i nie żałuję . szybko,... Lukasz Mega! (1) Bardzo godna polecenia firma! Rzetelne podejście do klienta i fachowa pomoc!... Konrad Mazur Warto polecić (1) Serdecznie polecam firme ILEE. Współpraca układała się bardzo szybko i... Tom TAK (1) Profesjonalna obsługa i dogodne ceny Olos Extra (1) Bardzo dobry kontakt, wszystko dopięte i czas realizacji super szybki konrad Paweł Borny - opinia (1) Warte polecenia ! miło,szybko i dobrze zrobione ;) Paweł Borny Polecam ILEE :) (1) Biuro ILEE to wysoki poziom usług i profesjonalne podejście do klienta,... Ala ILEE na 6 (1) Zlecenie przyjęte od ręki. Rzetelna, dobrze wykonana i przede wszystkim w... Kacper Polecam (1) Szybko, profesjonalnie i za uczciwą cenę. Oby tak dalej! Jeżeli będzie taka... pigmejczyk ILLE - firma godna polecenia! (1) Polecam wszystkim biuro graficzno-projektowe ILLE. Świetna oferta, panowie... cartmann