Paulina Cejnowa - ocena (1) Bardzo mili państwo, odpowiadają na wszystkie pytania i doradzają wszystkie... Paulina Cejnowa Kasia - opinia (1) Zakupiłam w tym sklepie 2 świnki morskie, nie gryzły, są miłe dla dzieciaków.... Kasia Marcin - opinia (1) Sklep zoologiczny Gdynia ul. Chylońska 28 jest to powierzchniowo mały sklep... Marcin
Świnki morskie ładne zadbane (1) Polecam zakup świnki morskiej w tym sklepie. Fachowe doradztwo, bogaty... Monika Kulesia Bardzo duży wybór dobrych jakościowo karm i niskie ceny (1) Polecam sklep zoologiczny Ilona Gdynia ul. Chylońska 28. Stosunkowo tanie... Arek Kilka godzin! (2) Kocham was!:) Moją nimfe Namide kupilam dzisiaj. Jest niesamowicie mądra, nie... Niutoseku Terrarystyka - gady, terraria i akcesoria. (2) Super sklep. Bardzo duży wybór gadów, m.in. jaszczurki agamy brodate,... Anna Króliczka Ruda pozdrawia... (1) Kupiłam tam mojego królisia - miniaturkę , baranka... prawie cztery lata temu... Anna Super sklep! (1) Szczerze polecam ten sklep, ze względu na szeroki wybór oraz niskie ceny!... Daria Świnki morskie młode śliczne zadbane tanio (1) Polecam kupno świnki morskiej oraz akcesoriów dla niej w tym sklepie, gdyż... Agnieszka Serdecznie polecam wszystkim posiadaczom zwierząt (1) Sklep znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania, więc poszłam troszkę z... Ania Szczury (1) Wow. Szukałem szczura (przyjaciela) wszędzie w Gdyni i nie znalazłem nigdzie.... Radek Polecam założenia małego akwarium, tak tanio to jeszcze nie było! (1) Od dawna nosiłem się z zamiarem założenia akwarium, ale niestety nie było... Kamil Sklep zoologiczny w Gdyni (1) Sklep zoologiczny w Gdyni, przy ul. Chylońskiej 28 to bardzo dobrze... Zuzia nic dodać!nic ująć! (1) lubię przychodzić tu na zakupy, miła obsługa, dobre ceny, duży wybór towaru,... Karolina POLECAM (1) Szeroki asortyment, bardzo miła i sympatyczna obsługa, przytulny sklepik.... marzenna79