Natalia - opinia (1) W tamtym tygodniu miałam przyjemność uczestniczyć w pokazie pana Tomka na... Natalia Świetny profesjonalista (1) Pan Tomasz był atrakcją naszego wesela. Każdy, niezależnie od wieku, świetnie... Maria Magia! (1) Tomek wie jak zrobić dobre, profesjonalne show! Poprosiliśmy go o występ na... Paweł
Najlepszy! (1) Świetny, zawsze profesjonalny, a jednocześnie przesympatyczny i zabawny.... Asia Występ Iluzjonisty Pana Tomka na weselu (2) Występ Pana Tomka na naszym weselu przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.... Krzysztof Wesele z iluzją (2) Chcielibyśmy bardzo podziękować za wspaniały, wesoły i robiący wrażenie pokaz... Milena Niezapomniana atrakcja (1) Pan Tomasz we wrześniu 2015 miał występ na naszym weselu. Pokaz był... Tomasz I Weselny pokaz iluzji (1) Pan Tomasz zaczarował nasze przyjęcie weselne. Pokaz iluzji do dzisiaj jest... Monika i Paweł Występ na weselu (1) Mieliśmy przyjemność gościć Pana Juszę na naszym weselu. Jego występ był... Piotr :) (1) Moi drodzy ! Jeżeli chcecie zafundować gościom na weselu niespodziankę to... Paulina Płotkowiak Ślub Łódź-Łagiewniki 13.06.2015 (1) Skorzystaliśmy z usług Pana Tomka, ponieważ chcieliśmy mieć coś... Anna Pokaz dla Agencji (1) Agencja Event Baard poleca pokazy Tomka mieliśmy okazję niejednokrotnie... Agencja Event Baard Urodziny w Elblągu (1) Serdecznie polecam pokaz. Pan Tomasz jest punktualny, rzetelny i słowny.... Agnieszka Polecam! (1) Skorzystałem z usług pana Tomasza, który zaprezentował pokaz iluzjonistyczny... Dawid Gierszewski Polecam serdecznie :) (1) Organizowałem i prowadziłem oprawę muzyczną przyjęcia weselnego, na którym... Marcin Wspaniała zabawa dla wszystkich (1) Występ zainteresował wszystkich gości bez względu na wiek. Pan Tomasz... Liliana Serdecznie polecam! (1) Miałam przyjemność gościć Pana Tomasza na 40-urodzinach męża. Pokaz... monika Magiczny występ... (1) Dziękujemy za wspaniały i pełen humoru pokaz iluzji. Niesłychnie miła... aniaś Zahipnotyzował... (1) Polecam serdecznie. Nasza publiczność jest dość specyficzna, trudno do niej... Magda Magiczne Urodzinki Zosi i Laury :) (1) Wspaniały pokaz iluzji, dzieci pod wielkim wrażeniem. Solenizantki... mama