Wspaniała pani Doktor Katarzyna Jungowska (1) Jestem pod wrażeniem tak wspaniałej obsługi typu wizyty domowej w Niedziele.... Alicja Konsultacja endokrynologiczna (1) Profesjonalne podejście do pacjenta i duża dawka informacji. Wyszedłem... Marcin Endokrynolog w ImmunoZdrowie (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty u endokrynologa. Przede wszystkim wrażenie... K-sia
Polecam dr Gnacińską (1) Jak w temacie, polecam panią dr Gnacińską. Bardzo dobry endokrynolog. Widać,... Joanna Nie polecam Centrum Medycznego. (2) Wizyta długa i szczegółowa ale nic nie wniosła więcej niż u dotychczasowego... Znismaczony pacjent Wizyta domowa (1) Zamówiłem wizytę domową jako osoba prywatna i jestem bardzo zadowolony.... Wiesław dr Górski jak dr House :) (1) Byłam na wizycie u dr Górskiego. Bardzo miły człowiek, bardzo zainteresowany... Kazimiera dr Jakub Górski (1) Byłam na wizycie u dr Górskiego - świetny lekarz. Konkretny i rzeczowy, a... Anna dr Górski (1) Wizyta u doktora była bardzo przyjemna i miła. Doktor całościowo podszedł do... Agnieszka