Ewelina Kowalczyk - opinia (1) Dr Kuczyński zignorował pacjenta mówiąc ze na pewno nie ma covid. Pacjent ,... Ewelina Kowalczyk Marzena - opinia (1) Bardzo kompetentny dr B. Jaremczuk Marzena Tomek - opinia (1) Pełna profeska 10/10 Jestem w pełni zadowolony! Tomek
Anetta - opinia (1) Wizytę zamówiłam do 9 latka. Czas oczekiwania krótszy niż zapowiadano. Pani... Anetta Nieprofesjonalni! (2) W minute po zamowieniu wizyty kobieta z infolinii zadzwonila ze lekarz jednak... pomoc w trudnej sytuacji (1) Potrzebowałam nagłej porady lekarskiej i pomocy na wizycie domowej dla mamy.... Emika Dr Agata Wachalska (2) Polecam lekarza pracującego w Immuno zdrowie dr Wachalska - już drugi raz... Hanna Brycz Wizytya domowa (3) Zamówiliśmy wizytę domową do Naszego dziecka. Czas oczekiwania co prawda... Kasia Jestem bardzo zadowolona z centrum immunozdrowie (1) Szczególnie polecam doktor Wąchalską która, choć nie jest endokrynologiem,... Rut Wizyta pediatry (1) Polecam każdej mamie która ma wątpliwości czy jechać z dzieckiem do lekarza... Marta Dermatolog (1) Dermatolog pani Monika Glombiowska bardzo dziękujemy za szybką i konkretną... Agnieszka Skarpetowska Polecam (1) Z porady jestem bardzo zadowolona. Wanda Polecam (1) Wspaniała, życzliwa obsługa. Wszystko bez najmniejszych kłopotów. Oby tak... Ryszard Wspaniała pani Doktor Katarzyna Jungowska (1) Jestem pod wrażeniem tak wspaniałej obsługi typu wizyty domowej w Niedziele.... Alicja Konsultacja endokrynologiczna (1) Profesjonalne podejście do pacjenta i duża dawka informacji. Wyszedłem... Marcin Endokrynolog w ImmunoZdrowie (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty u endokrynologa. Przede wszystkim wrażenie... K-sia Polecam dr Gnacińską (1) Jak w temacie, polecam panią dr Gnacińską. Bardzo dobry endokrynolog. Widać,... Joanna Nie polecam Centrum Medycznego. (2) Wizyta długa i szczegółowa ale nic nie wniosła więcej niż u dotychczasowego... Znismaczony pacjent Wizyta domowa (1) Zamówiłem wizytę domową jako osoba prywatna i jestem bardzo zadowolony.... Wiesław dr Górski jak dr House :) (1) Byłam na wizycie u dr Górskiego. Bardzo miły człowiek, bardzo zainteresowany... Kazimiera