Marta - opinia (1) Polecam! Świetny apartament, przemiła obsługa, na pewno do Was wrócimy ;) Marta Magda - opinia (1) Apartament dokładnie taki jak na zdjęciach. Bardzo czysto oraz miła obsługa.... Magda Janek - opinia (1) Przede wszystkim czysto i nowocześnie, bez zarzutu, na pewno bedziemy wracac. Janek
Maria - opinia (1) Jesteśmy stałymi klientami, przyjeżdżamy do apartamentów Imperial od lat,... Maria Apartament helska 11 (1) Jestem zawiedziona tym apartamentem. Śmierdzi w nim wigocią, zbutwieniem,... Liliana Zachwycony:) - opinia (1) Skorzystalem z apartamentu martini w okresie swiatecxnym z malzonka i jestem... Zachwycony:) jestem zachwycony! (1) piękny, czyściutki apartamencik przy plaży Vinetti, tydzień wymarzonego... Andrzej wyśmienicie spędzony czas (1) byłem zachwycony swoim apartamentem chillout Kacpuś Brudno i nie tak jak na zdjeciach (1) Byliśmy w "apartamencie" i pozostawiały to bez komentarza. Słodkie... Kate taki sobie (1) Niestety pomimo zapewnień w opisie apartamentu z przykrością stwierdzam; brak... Lucie Bardzo udany pobyt!!! (1) Spedzilismy z mezem i naszym synkiem weekend majowy w apartamencie... Monika