Polecam ! (1) Bardzo dobre usługi fryzjerskie w przystępnej cenie Ania Jestem zachwycona! (1) Chodzę do Pani Iwony na różne zabiegi m.in depilacja laserowa, przedłużanie... Iza Polecam (1) Polecam wszystkim Panią Iwonę - pełen profesjonalizm. Rzęsy piękne. Dziękuję. iga
Polecam! (1) Witam wszystkie Panie, robiłam w dniu dzisiejszym makijaż permanentny brwi... Gabi Super! (2) Do Pani Iwonki chodzę na rzęsy regularnie juz od 1,5 roku, a ostatnio... Grażyna rzęsy mam, teraz czas na brwi ! (1) witam, polecam alon pani iwony. fajny dojazd, eleganckie i przestronne... pysiowa slizne rzęsy (1) przedłużałam rzęsy 2 razy, ale dopiero teraz jestem naprawde zadowolona - sa... nika Gorąco polecam:) (1) Witam, jakiś czas temu robiłam u Pani Iwonki kreski permanentne.Jestem bardzo... Monika Rewelacja! (1) Robiłam rzęsy już u innych osób, ale tutaj efekt jest super. Przede wszystkim... Paulina RZĘSKI REWELACJA:) (1) Jestem bardzo zadowolona , rzeski sa śliczne!!!!Miła i profesjonalna... GOSIA Piękne włosy :-) (1) Zagęszczałam włosy metodą laserową po raz pierwszy i jestem bardzo... Monika Pięknie (1) Rzęsy są przepiękne i tak już dwa lata. Mega pozytyw dla P. Iwonki. Jest to... Ewelina Rewelacja ! (1) Pani Iwonka rzęski i włosy robi znakomicie ! Polecam wszystkim paniom... Marzena przedłużanie rzęs (1) Pani Iwonka jest profesjonalistką. Rzęsy są świetne. Polecam w 100% joanna Super! (2) Przedłużanie i zagęszczanie włosów u pani Iwony miałam wykonywane ponad 2... Basia Zadowolona w 100% (1) Ostatnio w salonie u Pani Iwonki poddałam się zabiegowi makijażu... Renata Rewelacja (1) Pani Iwonko, jeszcze raz dziękuję. Rzęsy są przepiękne i super się trzymają,... Irena Pełen profesjonalizm (1) Jeśli chcesz się czuć pięknie 24 godziny na dobę namawiam do przedłużenia i... Emi