Polecam innym (1) Garderobę od Indeco Wybrzeże mam od roku, teraz przyszła pora na montaż szafy... Emilia J. klient na tak (1) Moim zdaniem firma godna polecenia i skorzystania z usług, bo to naprawdę... Sławek Jesteśmy zadowoleni (1) Dobry projekt z uwzględnieniem wszelkich naszych uwag, szybki, ale solidny... Jarek z żoną
Bardzo dobrze (1) Projekt i wykonanie oceniam na bardzo dobre. Panowie sprawie i szybko... Katarzyna Gdynia moim zdaniem fachowcy (1) Należę do tych zadowolonych klientów. Korzystałam z usług firmy dwa razy –... IreN meble - pokoj dziecka (1) Zamówiłam szafę do pokoju dziecka. Zależało mi na szybkim montażu. Otrzymałam... Renata Świetna szafa! (1) Szafa od Indeco Wybrzeże jest świetną inwestycją. Bardzo solidna! Cieszy nie... Grzegorz Indeco Wybrzeże - najlepsza szafa (1) Miesiąc temu zamontowano mi szafę trzydrzwiową z lustrem i jestem zarówno z... Asia, Wejherowo Szafa wnękowa (1) Zamówiliśmy szafę miesiąc temu,a jesteśmy już po montażu. Szafa dokładnie... Andzi Rewelacja! (1) Zdecydowanie polecam! Szafa bardzo ładna, praktyczna i solidna. W końcu mam... Anna Rewelacja! (1) Szafa taka jaką dokładnie chciałam. Wszystko sprawnie terminowo i zgodnie z... Kasia INDECO Wybrzeże zdecydowanie do polecenia (1) Ceny konkurencyjne, idealny kontakt (wszytsko udało się załatwić nie... Piotr POLECAM-WARTO (1) Piękne Projekty komputerowe,a najważniejsze że końcowa realizacja garderoby i... Ania Godni polecenia (1) Polecam firmę szczególnie tym, którzy nie do końca wiedzą czego chcą.... Marcin Polecam (1) Wykonywałem zabudowy i garderoby w tej firmie w dwóch mieszkaniach, za każdym... Andrzej Gorąco polecam (1) Wykonywałam w tej firmie zabudowy w całym domu. Termin wykonania bardzo... Magdalena Godni polecenia! (1) Zamawiam tam od nie dawna i nie żaluje. Płyty są w terminie, ceny w marę w... Stolarz Warto polecić! (1) Już od dłuższego czasu zamawiam w Chwaszczynie, ostatnio otworzyli nowy... Stolarz Super (1) Wszystko w jak najlepszym porządku. Obsluga mila, realizacja w terminie.... Zadowolony klient POLECAM WSZYSTKIM!!! (1) Obsługa świetna, wykonanie doskonałe, a terminy dotrzymywane w 100%!!! Wiem,... Klient