Małgorzata Nowak - opinia (1) Profesjonalne podejście do klienta, dbanie o każdy szczegół aby wszystko było... Małgorzata Nowak Barbara - opinia (1) Firma solidna, profesjonalna, meble- szafy działają bez zarzutu i prezentują... Barbara natalia - opinia (1) Do Indeco trafiłam przez znajoma, Pani Paula w salonie na Matarni była... natalia
Czikapik - opinia (1) Bardzo przystępne cenowo szafy. Sympatyczny projektant, który przyjechał... Czikapik Dominika i Radosław - opinia (1) Super szafa, porządne wykonanie, miła obsługa, zarówno podczas zamówienia,... Dominika i Radosław DG - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona .Polecam.Wycena ,projekt ,wykonanie,montaż bez... DG Wojtekas - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony. Od początku do końca miła, fachową obsługą.... Wojtekas Mirek - opinia (1) Mam szafę w przedpokoju od nich z pieknym frontem polecam wszystkim Mirek Tofawicz - opinia (1) Mogę polecić, moja szafa jest z wytrzymałego materialu i nie zacina się,... Tofawicz Mebelki pierwsza klasa (1) Mam zabudowę nową od Indeco. Jestem bardzo zadowolona, projekt zrealizowany... Czyszewska Dobra garderoba (1) Poświęcono mi czas, zrealizowano mój projekt od A do Z, Panowie monterzy... Emilka Sonia Stawisińska - opinia (1) Solidnie. Rzetelnie. Terminowo. Polecam. Sonia Stawisińska Szafa z drzwiami przesuwnymi (1) Doskonała szafa - piękna, funkcjonalna, bardzo starannie wykonana i równie... Beata Dobra firma (1) Polecam innym, szybki projekt i realizacja w konkurencyjnej cenie. Bardzo... Anna Szafa (1) Bardzo terminowi, robia porządne projekty, przy tym słuchają, czego tak... Cynka szafa w sypialni (1) Szafa została zamontowana u mnie w sypialni jeszcze przed świętami. Piękny,... Tekla Polecam innym (1) Garderobę od Indeco Wybrzeże mam od roku, teraz przyszła pora na montaż szafy... Emilia J. klient na tak (1) Moim zdaniem firma godna polecenia i skorzystania z usług, bo to naprawdę... Sławek Jesteśmy zadowoleni (1) Dobry projekt z uwzględnieniem wszelkich naszych uwag, szybki, ale solidny... Jarek z żoną Bardzo dobrze (1) Projekt i wykonanie oceniam na bardzo dobre. Panowie sprawie i szybko... Katarzyna Gdynia