Polecam. (1) Po przeczytaniu opinii wyżej bardzo się zdziwiłem, ponieważ nic z napisanego... Wład z Gdańska Nie polecam, obsługa jest niepoważna (1) Rezerwacja przez telefon - wszystko pięknie ładnie, Pani bardzo miła,... Fr3d ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! (1) W ferie zimowe odwiedziłem tor z synem. Miałem dwa vouchery do wykorzystania... Adam
psa bym nie dał takiej obsłudze wyprowadzic (2) Skąd ta obsługa się wzięła, nie mam pojęcia. Dzwoniąc do Punktu o godzinie... stracone paliwo Nie polecam!!!! (1) Nie polecam kompletna amatorszczyzna właściciel tam siedzi za karę problem ma... Shrek Pozdrowienia dla Michała (1) W zeszła sobote z 3 koleżankami wybrałysmy się na gokarty, świetna zabawa,... Ania Ania Zakończenie zabawy z gokartami. (2) Obsługa bardzo nieprofesjonalna, ale przejdę do jakości sprzęty-gokarty... Kamil wstyd!! (1) Wstyd drogi wlascicielu wstyd tak blisko kultury a taki syf zenada i buractwo... ALEK Super zabawa (1) Zrobiłyśmy sobie babski wieczór , najpierw film w Multikinie a później... dziewczyny z Trojmiasta żenada (1) w ubiegły weekend wybrałem się z kumplami żeby pojeździć na gokartach.... jaro Tanio i fajnie (1) Byliśmy ze znajomymi pierwszy raz na gokartach i wszystkim bardzo się... Klient żenada (1) Tydzień wcześniej zarezerwowane 7 kartów na 7 osób na 0,5h, po przyjściu... rozczarowany rewelacja (2) dawno mnie tam nie bylo, ale wybrałem sie ostatnio i zauważyłem ze maja nowe... matisto jaa - opinia (1) bez sensu.nie warto tam iść.obsługa taka jakby łaskę tobie robili.jeżdziłem i... jaa .... (2) ....więcej tam nie przyjde!!!! już kolejny raz zauważyłam że zamiast jechać... Ania indoorkarting (1) za i prszeciw komar Fajna zabawa (1) Polecam wszytkim, smiganie miedzy garazowymi słupami, na torze otoczonym... rafal SUPERRRRRR (1) Super jazda ,niezły tor ,z*******a obsługa :):):)polecam tym co maja ochotę... meliiiiiiiiiiii Marzena - opinia (1) Jeżdze na tym torze od wielu lat z moimi przyjaciómi i nie zgazdzam sie z... Marzena zmian na lepsze (1) nareszcie nowy układ toru :) na pewno jest więcej miejsca do... Mały