Inmart

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

Profesjonaliści (1) Od pomiaru do efektu końcowego pełen profesjonalizm z czystym sumieniem... Piotr Świetnie, polecam! (1) Wypełniłem formularz na stronie, konsultant zadzwonił po 20 minutach. Na... Darek Ocena (1) Bardzo polecam firmę Inmart. Szybki czas realizacji i jakość też bardzo dobra... Magda
Rolety plisowane (1) Mega pozytyw! Szybki pomiar i realizacja zamówienia. Korzystałem z usług tej... Szymek Profesjonalna firma (1) Dobry kontak,wybór tkanin , zorientowani konsultanci ,miła obsługa w punkcie... Mirka Zdecydowanie Polecam !!! (1) Pracownicy bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta - wizyta w umówionym... Justyna Rolety (1) Polecam, panowie bardzo słowni, jakość usługi na 6. Ewa Zdecydowanie polecam (1) Świetna kolorystyka, zamówiłam plisy. Bardzo profesjonalne doradztwo i miła... Kasia Bogata oferta (1) Firma jakich wiele więc liczą się detale. Bardzo duży wybór wszelkich... Kamila Solidna firma (1) Goraco polecam.Fachowe doradztwo, szybki montaz, dobry kontakt. Sima Roletki (1) Konkretna firma. Dobry kontakt. Szybka realizacja. Polecam Celina Profesjonalna Firma (1) Korzystałem kilkakrotnie i się nie zawiodłem. Szybki czas reakcji na... Robert Rzetelna firma (1) Kolejny raz skorzystałem z usług firmy Inmart i kolejny raz jestem... Sebastian Polecam!!!! (1) Rzetelna i profesjonalna firma. Zaskakujący wybór tkanin. Na pewno tu wrócę! :) Monika Usługa (1) Wszystko ok. Cena,termin i jakość. Marek Moskitiera i naprawa rolety w pokoju (1) Jestem b,zadowolana z Waszej milej obslugi Pani na stoisku w LECLERC. Potrafi... Danuta Jonatowska