INSTAL GAZ - Instalacje gazowe

Instalacje gazowe

Gdynia, Janka Wiśniewskiego 3

Robert - opinia (1) Fachowe podejscie do tematu.Bardzo mila obsluga. Robert serwis na plus !!! (1) Od kilku lat serwisuje opla chociaż mieszkam na zaspie i nie mam nic do... stały bardzo dobry punkt (1) Znakomita obsługa pod każdym względem . Od kiedy zdecydowałem się na auto z... Zbigniew
PEŁEN PROFESJONALIZM (2) Chciałam złozyc serdeczne podziękowania za przywrócenie do... Joanna Polecam! (2) Trafić na dobrego lojalnego i rzetelnego mechanika, który nie wciśnie... klientka z Gdyni super warsztat lpg (1) bardzo dobry warsztat, drugi raz skorzystałem z usługi i natychmiast pan... Mirek Pruszcz Gdański Polecam. Prawdziwy fachowcy. (2) Instalacje zakładają jak dla siebie. Polecam! Edward Boczek SUPER WARSZTAT LPG (2) Super serwis, jedno spojrzenie i usterka zdiagnozowana, urwane połączenie... Mirek Pruszcz Gdański zle wykonana usluga (2) Witam, mialem problem z moja instalacja staga, zakladana rok temu, lecz nie w... Michal Firma godna polecenia. (2) No cóż, tyle dobrego napisano już tutaj o firmie, że trudno dopisać coś... Leszek Idealna naprawa (2) Jestem mile zaskoczony szybkością i jakością naprawy. Cena też bardzo dobra,... Andrzej Zadowolony klient (1) Warsztat zdecydowanie profesjonalny, jestem bardzo zadowolony z szybkiej i... KRZYSZTOF Super firma, profesjonalizm i dbałość o klienta :) (1) Jestem pod wielkim wrażeniem odnośnie jakości obsługi. Fachowe doradztwo,... Włodek Instalacja Mercedes C180 (1) Firma zamontowała instalacje gazową w moim Mercedesie C180. Auto nie... Marek W Instalacja gazu w Fiat Grande Punto (1) W moim Grande Punto instalowałem gaz. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie.... JackB przeglad regulacja,wymiana zbiornika (1) Usługa wykonana solidnie ,pełne zaangażowanie. SZOFER fachowo i terminowo (1) Fachowa i bardzo terminowa obsługa. Pracownicy bardzo kompetentni i mili a... Roza warsztat na piatkę (1) Wybrałem zakład po szczegółowej analizie rynku i jestem bardzo zadowolony.... DRS Godny polecenia gazownik. (1) Zakład w pełni profesjonalny. Gazowałem Forda Mondeo a to auto wymagające... Tomek Super Warsztat (1) Mechanicy pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa, zero problemów. Naprawde... Bartek