Sylwester zeszły rok (1) Sylwester zeszły rok organizacyjna klapa. Menadżer był do kitu. Informacja... X. Tylko tutaj prawfziwe fiesty Flamenco!!! (1) Najwspanialsze są cykliczne imprezy. Nie opuszczam żadnej fiesty flamenco... fanatyk fiesty Czwartki (1) meetingi jezykowe to rewelacja .. bardzo lubie tu przyjezdzac mozna poznac... Piotrek
Super miejscowka :) (1) Bardzo fajny lokal, polecam szczególnie imprezy cykliczne typu Language... Marcin Dramat! (1) Obsługa beznadziejna kompletny brak zainteresowania klientem... ale od... Milena Uczestnik Imprezy - opinia (2) Niestety zawiodłem się. Pierwszy i ostatni raz byłem tam na 18 mojego kolegi,... Uczestnik Imprezy Bardzo fajne miejsce (1) Wyborny alkohol! Polecam! Tomasz_87 No fajno było (1) To jest fajny Instytut, nareszcie trauma z lat młodzieńczych zasypana. No ale... zico podoba mi sie! (1) Super oryginalne miejsce, z widokiem na scigajace sie gokarty, podobno ma sie... Jamie M - opinia (1) Warto spróbować! Miejsce świetne na rodzinny obiad, lunch, odpoczynek po... M rewelacja!! (1) W końcu miejsce z jajem i z atmosferą inną niż wszędzie. Istotnie jest to... jana Świetne miejsce, przyjaźni ludzie. Polcam! (1) Świetne miejsce, przyjaźni ludzie. Polcam! S.L Doskonałe miejsce! (1) Doskonałe miejsce! Przepyszne jedzenie, niezwykle sympatyczna obsługa oraz... S.Batory smoothieeee (1) Dziś byłam na malinowym smoothie w Instytucie i był to najlepszy smoothie,... Olga