Bardzo zadowolona !!! (1) Salon oraz bardzo fachowa obsluga w 100 % zadowolila moje oczekiwania. Nie... Polecam Masakra. (1) Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Wyszłam z krzywo obciętymi włosami, z... Anna Pani Monika jest godna zaufania (1) Jestem klientką pani Moniki już jakiś czas. Mam do niej zaufanie i tylko... Zadowolona
Serdecznie Polecam (1) Absolutny profesjonalizm, przemiła obsługa, wspaniałe doradztwo. Zawsze z... Karolina Zadowolona stala klientka (1) Korzystam z usług kosmetycznych Pani Moniki od dwóch lat. Jestem bardzo... Anna POLECAM ! Profesjonalna obsługa i miła atmosfera . (1) Jestem mega zadowolona! Salon spełnił moje oczekiwania pod dwoma względami.... Małgorzata niestety (1) ja niestety nie mogę powiedzieć ze jestem zadowolona z wizyt w salonie, a... magda mala Ania (1) Świetna obsługa, pełen profesjonalizm, mila atmosfera. Polecam szczególnie... Matheew Pani Mała Ania (1) Poszłam do Salonu chcąc jakiejś zmiany na wiosnę ale nie wiedząc zupełnie... Kamila Pani Mała Ania! (2) Pierwsza i pewnie nie ostatnia wizyta w Studiu Pani Anny Lisewskiej,okazała... Zuzia Tu się odpoczywa! (1) Pani Monika jest wspaniałą osobą. Zabiegi kosmetyczne u niej dają widoczne... Bożena Polecam !!! (1) Jestem stałą klientką Pani Małej Ani i zdecydowanie polecam. :) w końcu ktoś... Dorota :) (1) Profesjonalna obsługa, kosmetyki i przede wszystkim umiejętności! Agata Drogie Panie! (3) Klientką pani Moniki jestem dopiero od miesiąca, a już teraz widzę... Magda Bardzo polecam :) (1) Wszystkim bardzo polecam! Zarówno super odprężające usługi kosmetyczne u pani... Magda polecam (1) Bardzo zadowolona jestem z usług fryzjerskich i kosmetycznych.Polecam... Ewa tez cos dla facetów :) (1) Przede wszystkim odwiedzam kosmetyczne, gdzie głownie korzysta z liposukcji... Kuba Polecam! (1) Polecam, pełen profesjonalizm, miła obsługa. Nic dodać nic ująć! Wojtek Studio doskonałe (1) Do Pani Anny zgłosiłam się w sytuacji jak z taniego serialu... ślub miałam za... Agnieszka im - opinia (1) Jak zawsze w pelni profesjonalne podejscie do klienta, polecam! im