Szczerze polecam! (1) Pan Tomasz sprawnie wypunktował niedociągnięcia dewelopera, niektóre dość... DeWu Jestem bardzo zadowolona! (1) Ponieważ mieszkanie odbierać musiałam bez męża, skorzystałam z usług pana... MAggie Opinia (1) Polecam! Odbiór mieszkania trwał ok. 1 godz ale wszystko zostało szczegółowo... Paulina
Rzetelny fachowiec (1) Odbiór z Panem Tomaszem przebiegł bardzo dobrze, z jego pomocą znaleźliśmy... Damian Godny polecenia (1) Sprawnie i solidnie, bez zastrzeżeń. Jakub Gosz Polecam (1) Gorąco polecam. Odbiór zrobiony sprawnie, dokładnie i bez pośpiechu. Takich... Michał Odbiór mieszkania od dewelopera (1) Gorąco polecam. Szybka odpowiedź, duża elastyczność, punktualność. Wszystko... b Odbiór mieszkania (1) Pan Tomasz rzeczywiście okazał się bardzo dobrym wyborem do odbioru... Piotr Gabrysiak Korzystałem przy odbiorze mieszkania (1) i gorąco polecam każdemu kto nie ma dużego pojęcia o budownictwie. Pan Tomasz... Hubert Solidność, szczegółowość (1) Skorzystałem z usługi odbioru mieszkania - polecam Rafal Odbiór mieszkania (1) Serdecznie polecamy usługi Pana Tomasza! Punktualny, dokładny i kompetentny.... Michał