Lucjan - opinia (1) Pomoc przy odbiorze nieszkania na wysokim poziomie. Pan Tomasz znalazl sporo... Lucjan Polecam (1) Polecam, pełen profesjonalizm! Dzięki Panu Tomkowi odbiór odbył się bez... Magdalena Eryk - opinia (1) Profesjonalnie wykonana usługa Eryk
Piotr - opinia (1) Pan Tomasz przeprowadził dla mnie odbiór mieszkania od dewelopera w Gdańsku -... Piotr Zdecydowanie polecam (1) Nie było problemu z zamówieniem usługi na jeden dzień przed odbiorem, Pan... Szybko sprawnie terminowo (1) Spotkanie ustalone telefoniczne, Pan Tomasz pojawił się punktualnie i... Jarek Odbiór Mieszkania (1) Odbiór Mieszkania przez Pana Tomasza był sprawny i bardzo dokładny została... Damian Pelna profeska. (1) Szybko,fachowo i profesjonalnie.Tak w trzech slowach mozna opisac wykonana... Jacek Bardzo polecam (1) Odbieralem wczoraj 2 mieszkania od dewelopera. Pan Tomasz znalazl pare... Łukasz Mocno polecam! (1) Wydaje się ze odbiór mieszkania od developera jest prosty i wszystko powinno... Grzegorz Profesjonalizm (1) Pomoc Pana Tomasza przy odbiorze mieszkania była nieoceniona. Mieszkanie... Paweł Odbiór stanu deweloperskiego (1) Polecam,profesjonalizm Pana Tomasza. Joanns Odbiór w Alfapark (1) Pan Tomasz pomógł mi odebrać nowe mieszkanie w zeszłym tygodniu. Gorąco... Ala Godny polecenia (1) Pan Tomasz bardzo pomógł przy odbiorze mieszkania w Gdansku 66 m2. Znalazł... Tomasz Godny polecenia specjalista za przystępną cenę! (1) Odbieraliśmy 20 października nasze 50 m. szczęścia ;-) i z Panem Tomaszem... K. M. O. Uzasadnienie punktacji 6 (1) Sam posiadam uprawnienia budowlane, tylko w innej specjalności, dlatego... Jan Profesionalizm przystępny cenowo (1) Miałem przed odbiór mieszkania, stan deweloperski 45m2 z ogródkiem i komórką... Mateusz Odbiór mieszkania (1) Korzystałem z usług Pana Tomasza przy odbiorze mieszkania. Jestem bardzo... P. N Szczerze polecamy Pana Tomasza (1) Podczas odbioru Pan Tomasz skrupulatnie sprawdzał wszystkie elementy... Paweł opinia (1) rzetelnie, w terminie, jestem bardzo zadowolony z usługi. Łukasz-Gdynia