Interium Investment

Deweloperzy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Mieszkaniec Wielkopolska - ocena (1) Mieszkania oddawane po terminie, z dużą liczbą usterek. Elementy wykończenia... Mieszkaniec Wielkopolska Bron - ocena (1) Ostrzegam wszystkich przed zakupem czegolwiek od tego pseudo dewelopera.... Bron Ola - ocena (1) Odradzam zakupu jakiejkolwiek nieruchomości pod szyldem tej firmy. Osiedle na... Ola
K.K - opinia (1) Ogrody Neptuna - Świetna inwestycja - architektura nietuzinkowa. Obsługa ,... K.K klient - opinia (2) Zdycydownia nie polecam z korzystania oferty tego dewelopera. Wpłacone... klient Ola - opinia (4) Obsługa miła, do póki trzeba sprzedać. Pani Kamila po pewnym czasie przestała... Ola Kasia - zainteresowana mieszkaniem - opinia (5) Jestem zainteresowana mieszkaniem w dzielnicy Gdańsk Brzeźno. Tu dodzwoniłam... Kasia - zainteresowana mieszkani Ma Rek - opinia (2) Mieszkam z rodziną już ponad 2 lata w mieszkaniu od Interium. Od momentu... Ma Rek Tadeusz Mróz - opinia (1) Mieszkanie kupione od Interium Investment, wszystko ok, cena ok Tadeusz Mróz Małgorzata L-D. - opinia (1) O decyzji kupna mieszkania skusiła mnie głównie cena, bo jak na trójmiasto tu... Małgorzata L-D. Klient Interium Investment - opinia (1) Co do obsługi to osobiście nie mam się do czego przyczepić. Skorzystałem z... Klient Interium Investment Krzysztof Kucharski - opinia (2) Jestem zadowolony z oferty, obsługi oraz możliwości skorzystania z... Krzysztof Kucharski Nabywca - opinia (1) Ciekawa oferta mieszkań i bardzo atrakcyjnie zaprojektowane budynki. Dobry... Nabywca Pozytywne opinie to tylko i wyłącznie sam deweloper sobie nadaje (1) Totalna porażka. Nie liczenie się z ludźmi, brak kontaktu, prawie roczne... Aleksandra Deweloper na piątkę z plusem (1) Wszystko dobrze załatwione i nienagannie. Terminy dochowane. Mieszkanko bez... Krystian Totalny żart deweloperski. (1) Przy zakupie mieszkania zapewnienia o wypłacalności i terminowości. Planowany... Bezdomna Mieszkanie (1) Odebrałam mieszkanie w 2016 na inwestycji na Malczewskiego. To nie było moje... Monika Wielkopolska 26 (2) Tragedia :/ mieszkanie kupione na wielkopolskiej z terminem oddania 4kwartal... Anka