Invest Pel

Deweloperzy

Gdańsk, Tadeusza Jasińskiego 16

Paulina - opinia (2) W Listopadzie 2022 zakupilismy od dewelopera bliźniaka w inwestycji Villa... Paulina Marcin - ocena (1) Ostatnia inwestycja spóźniona dwa lata, poprzednia rok, w biurze sprzedaży... Marcin Krzysztof Kozłowski - ocena (1) Niestety, doświadczenie z tym Deweloperem było bardzo niezadowalające. Nie... Krzysztof Kozłowski
Michał - ocena (1) NAjgorszy deweloper w 3miescie. Michał EIV - opinia (2) Roczne opóźnienie czwartego etapu. Od ponad pół roku deweloper przesuwa... EIV Lepiej rób pączki - opinia (2) Gdańskie Tarasy etap IV już ponad rok opóźnienia i wciąż brak pozwolenia na... Lepiej rób pączki Karolina - opinia (1) Deweloper lekceważy klientów. My od prawie roku nie możemy się doprosić... Karolina Marzena - opinia (1) Nie polecam tego dewelopera. Nie realizują inwestycji, a potem nie oddają... Marzena Robert - opinia (2) Opóźnienia sa masakryczne 1,5 roku juz, jak sie teraz okazuje osiedle będzie... Robert Paweł J. - opinia (1) Odebrałem swoje mieszkanie w inwestycji Gdańskie Tarasy III. Deweloper... Paweł J. Agata - opinia (2) nie polecam współpracy z tym "deweloperem". Styczeń 2021r. jako jedni z... Agata Marcin - opinia (1) Wszystko super. Mieszkania super zgodnie z opisem. Marcin Maja - opinia (1) Deweloper krzak. Nie wywiązują się z umów, nie tylko z klientami ale również... Maja Kamil - opinia (1) Rok czasu opóźnienia z pierwszym i drugim etapem. Dość sporo usterek na 3... Kamil Jolanta, klient - opinia (1) Wiarygodna, rzetelna firma. Profesjonalne podejście do klienta, mieszkania w... Jolanta, klient WK - opinia (4) Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Mieszkanie zakupiłem 2 tygodnie temu, na... WK Maciej - opinia (1) Wszystko super, świetna obsługa. Z mieszkania jestem bardzo zadowolony,... Maciej Max M - opinia (1) Wyłapałem mieszkanie w naprawdę fajnej cenie Max M ZadowolonyzMieszkania - opinia (1) wydawało mi się, że osiedle jest położone bardzo daleko od wszystkiego, ale... ZadowolonyzMieszkania Mario - opinia (3) Póki co opóźnienie w odbiorze mieszkania pół roku i trwa nadal, bez... Mario