Aleksandra - ocena (1) Dziękujemy za wsparcie w kupnie mieszkania. Pan Mariusz Piskorz bardzo... Aleksandra Marek - ocena (1) Pan Mariusz Piskorz ,pelny profesjonalizm, zawsze dostepny ,zawsze na biezaca... Marek Michał D - ocena (1) Pan Mariusz Piskorz to wysokiej klasy profesjonalista. Jako strona kupująca... Michał D
Iwona - ocena (1) Współpraca z Panem Mariuszem jest na wysokim poziomie. Bardzo profesjonalne... Iwona Michał - ocena (1) Sprzedaż mieszkania przeprowadzona przez P. Mariusza w sposób wzorowy,... Michał Ola - opinia (1) Dzień dobry, mam na imię Ola, chcę podziękować Panu Mariusz Piskorz i Pani... Ola Karolina K. - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam ta firmę. Wszystko na najwyższym poziomie. Karolina K. Gosia - opinia (1) Odpowiednie podejście do tematu, z pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem.... Gosia Agata D. - opinia (1) Ogromny profesjonalizm. Bardzo skuteczne działanie - szybko i korzystnie... Agata D. Adam - opinia (1) Jestem jak najbardziej zadowolony ze współpracy z biurem Investor... Adam Agata - opinia (1) Odpowiedzialne i uczciwe biuro. Polecam! Agata Daniel - opinia (1) Powierzoną pracę wykonują z największą starannością. Biuro godne polecenia. Daniel Daria P. - opinia (1) Profesjonalizm i kompleksowość w załatwieniu transakcji sprzedaży mieszkania... Daria P. Hubert - opinia (1) Dużo ofert kupna sprzedaży mieszkań i domów, polecam Hubert Olaf - opinia (1) Szczerze polecam współpracę z biurem. Pełen profesjonalizm. Transakcje... Olaf Adam - opinia (1) Polecam z całego serca. Bardzo profesjonalna i rzetelna usługa. Sprzedawałam... Adam Adam - opinia (1) Polecam usługi biura Investor Nieruchomości. Sprzedażą mieszkania zajmowali... Adam Julia - opinia (1) Już od kilku lat wynajmuję mieszkanie - jako właściciel zleciłam to Investor... Julia Agata - opinia (1) Przy sprzedaży mojego domu nie musiałam robić nic. Firma przygotowała ofertę,... Agata Ewa - opinia (1) Profesjonalna i rzetelna obsługa w zakresie wynajęcia mieszkania. Można... Ewa