Dr Andrzej Rogoza (1) Polecam gorąco bardzo przyjemny lekarz z wyczuciem taktu.Sprzęt pierwsza... Angelika invimed gdynia (1) Szczerze odradzam. Leczyłam się z mężem u dr R.. W skrócie: niepotrzebnie... bas udało się :) (1) Leczę się w tej klinice od roku, właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży,... daria
Pozytywnie (1) Ja ze swojej strony mogę polecić Invimed. Czuję się tam bardzo dobrze i mimo... Maśka polecam (1) Ja ze swojej strony mogę polecić Invimed. Czuję się tam bardzo dobrze i mimo... briar zabieg na drożność (1) jestem właśnie po zabiegu na drożność,bardzo profesjonalna obsługa,lekarz... si POLECAM SERDECZNIE Panią Beatę Makowską (1) Byłam u trzech ginekologów - pierwsza wykonała nienależyte badanie i przez co... Dziewczyna Program rządowy INVIMED (2) Witam. Żona zakwalifikowała się do dotacji rządowej w INVIMED w Gdyni. I tu... Monter Dr Szymczyk (1) Chciałabym wyrazić opinię nt. dra Szymczyka. Bardzo dobry lekarz, który... AnnaM POLECAM! (2) Klinikę InviMed odwiedziłam już kilka razy i jesteśmy z mężem bardzo... Danusia80 Odradzam wszystkim !!! (2) Witam, Odradzam wszystkim klinikę InviMed w Gdyni. Poziom obsługi jest... Facet Bardzo polecam (1) Cenię Invimed nie tylko za nowoczesne wyposażenie i dobre podejście do... miska Invitro z sukcesem (1) Także - jak Pani poniżej - korzystam z programu invitro z sukcesem. Trochę... ByłamPesymistką Jestem na tak (1) Korzystam z programu Invitro z sukcesem i jestem zadowolona. Być może zabiegi... DianaSzymańska WIZYTA W INVIMEDZIE U DR-A GRZEGORZA SZYMCZYKA (1) Pierwszą wizytę związaną z niepłodnością w InviMedzie w Gdyni u dr-a... A Polecam! (1) I dziękuję! Za pomoc, której mi tam udzielono, dzięki temu mam 2 córki!... Jinag Bardzo dobra klinika! (1) Polecam Invimed! Po przebojach w dwóch trójmiejskich klinikach, trafiłam do... Aneczka123 Kasia - opinia (1) Po wielu przebojach w klinice w Gdańsku, w końcu trafiliśmy w odpowiednie... Kasia Piąteczka (2) Jestem na tak - miły lekarz, u którego się badam. Żona tego samego zdania -... Karol Karol Maria - opinia (1) Razem z mezem w tej klinice bierzemy udzial w programie IN VITRO Z SUKCESEM.... Maria