Bartosz - opinia (1) Zostałem zapisany na USG Transrektalne. Pojawilem się w ustalonym terminie i... Bartosz Dr Makowska (1) Dzięki doktor Makowskiej w maju tego roku powitaliśmy na świecie swoje małe... Marta i Patryk Olga - opinia (1) Dr Rogoza dbający o pacjentkę, personel sympatyczny, ale dla mnie dużym... Olga
Polecam (1) Zawsze czuliśmy się w klinice dobrze, personel przemiły, pomocny,... Anna Polecam (1) Z czystym sumieniem polecam!Wszyscy od p.dr Beaty... E.N Tu rodzi sie życie (1) Dziękujemy całemu zespołowi a w szczególności doktorowi Andrzejowi Rogozie za... Magda NIE polecam! ( Rogoza) (1) Wybralismy InviMed/ drRogoza. Pierwsza wizyta byla OK, wywiad, zalecenie... Alicja Dr. Zapała (1) Doktor Zapała bardzo dobry lekarz jak i człowiek, wysłucha, doradzi. Rozległa... Patrycja Bardzo dobrzy specjaliści (1) Pani Doktor Makowska bardzo dobry specjalista, znający się na rzeczy ,... Patrycja lekarze rutyniarze (1) Leczyłam się u dr Rogozy. Wizyty były zdawkowe, odpękane w 10 minut.... zawiedziona Polecam (1) Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i wsparcie, które uzyskaliśmy borykając... malwa33 Dr Rogoza (1) Polecam tego lekarza.Wydać, że zna się na rzeczy.Była to nasza pierwsza... m.pilarczyk Jestem zadowolona (1) Ja jestem bardzo zadowolona z opieki, zawierającej leczenie i życzliwą pomoc.... miki89 zwrot pieniędzy za rezygnację z zabiegu (1) Zrezygnowałam z zabiegu za który zapłaciłam przy konsultacji ginekologicznej... Dorota Polecam InviMed w Gdyni (1) Profesjonalna, życzliwa, pełna empatii obługa, przede wszystkim pielęgniarek... Nutka Invimed (1) Wiatam jestem bardzo zadowolona z uslug kliniki Invimed profesjonalna obsluga... Aleksandra Witam (1) Dr.Rogoza to wspanialy lekarz ,dzieki niemu morzemy sie cieszyc maszya... Beata Nicklas Najlepsza klinika, najlepszy personel (1) Do osób z problemem płodności trzeba podchodzić delikatniej i to z pewnością... Kasia Ocena InviMed (1) Klinka rewelacyjna, a raczej ludzie którzy tam pracują. Takiej serdeczności i... Joana vaginal narrover i laser mona lisa touch w Invimed Gdynia (6) co do jakosci merytorycznej za szybko mowic u mnie o efektach. Jesli ktos... Ela ( nazwisko znane klinice I