vaginal narrover i laser mona lisa touch w Invimed Gdynia

co do jakosci merytorycznej za szybko mowic u mnie o efektach. Jesli ktos mowi, ze vaginal narrower to zabieg maloinvazyjny, to byl mezczyzna gdy te tezy glosil. Jestem 5 dzien po zabiegu i dzis moge w koncu jako tako siedziec. Jako ze narkoza wydaje sie lekarzom zbedna, neisttey cierpie z powodu zrostow po znieczuleniu miejscowym. To rzeklabym jedyne albo szalenie bolesne powiklanie. Laser to szybki zabieg nawet w miare przyjemny. Natomiats zakladanie nici to nie taki blahy temat jak go maluja. W zeszly czwartek mialam oba zabiegi, pierwsyz laser, poszlo gladko. Atmosfera szalenie nieprzyjemna, lekarka dr Ewa Makowska oschla w obejsciu, widac ona wie najlepiej i tak powinno byc, nie musi sie dzielic wiedza z pacjentem. Szkoda ze nie uprzedza, co bedzie robic, nie msialaby potem mnie storfowac jak nastolatki, ze spie spinam. Bardz nieprzyjena atmosfera, ktora nazywam najwiekszym koszmarem ostatnich lat. Po zabiegu: Pani sobie pojdzie sie ogarnac... a dlaczego polozna nie pomogla mi? w czasie zabiegu plakalam z bolu poniewaz znieczulenie slabo dzialalo, no coz mialam umowiona narkoze, ale komus sie zapomnialo. m zaplacilam ponad 4 tysiace za oba zabiegi, a zostalam potraktowana jak namolna pacjentak na NFZ. Dokumenty do podpisania dostalam po zabiegu, Na pytanie co dalej jak bedzie przechodzic rekonwalescencja, zero dpowiedzi. Musialam wziasc zwolenienie lekarskie. Napisala skarge do kliniki, jak na razie totalna ignorancja tak samo jak w czasie zabiegu i po. W trakcie zabiegu mialam napad migreny,a o tym ze mam chroniczna migrene leczona u nerologa informowalam na wizycie kwalifikacyjnej ( ma pani migrene zdiagnozowana przez siebie czy jak? ptanie zadane prze lekarza... no kpina ). Jesli w tej klinice pary podchodza do tak delikatnej sprawy jaka jest invitro, a personel wykazuje zero empatii, to ja tylko wspolczuje. Wiecej nie wroce, bo sa inne kliniki, a kazdego bede przed ta klinika przestrzegac. Szkoda, bo mialam nadzieje zostac stala pacjentka. Klinik dobrze wie, kim jestem. Nie uprawiam tu interentowego hejtu dla zabawy, albo dlatego bo jestem z konkurencyjnej kliniki. Wiecej empatii dostlam w Szpitalu w Wejherowie gdzie rodzilam dzieci i gdzie mialam tez usuwana obumarla ciaze. No niestety tu byl pospiech pospiech i tasmowe podejscie do pacjenta...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: vaginal narrover i laser mona lisa touch w Invimed Gdynia

no i musze zaaktualizowac status, wlasnie dostalam maila z przeprosinami od kliniki... proponuja mi w ramach rekompensaty jeden zabieg gratis......jak na razie mam dosc wszelakich zabiegow, ale dobrze, ze wiedza co mysla pacjenci... tego co przezylam a zwlaszca tego braku empatii nie moge przezyc.... po powrocie do domu preplakalam caly dzien, bo czulam sie taka upokorzona... ja naprawde nie mam 15 lat , poza tym 15 latek tez tzreba potraktowac z godnoscia... mam dorastajaca corke i nie wyobazam soebie, zeby zostala tak obcesowo potraktowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: vaginal narrover i laser mona lisa touch w Invimed Gdynia

Znam dobrze dr Makowską... To wspanialy lekarz, jestem w szoku po tym co napisałaś. Razem z siostrą bywalysmy u niej na wizytach,moze to jednorazowa wpadka? Co do samej kliniki- nie bylam, ale niczego zlego tez nie slyszalam. Raczej jak juz to pozytywne rzeczy...skoro przeprosili to tez bardzo profesjonalnie z ich strony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: vaginal narrover i laser mona lisa touch w Invimed Gdynia

Cześć Elu :-)
Skorzystałam z usług tej kliniki i potrzebuję z Tobą porozmawiać, ale nie na forum. Odezwij się bmb5@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: vaginal narrover i laser mona lisa touch w Invimed Gdynia

Czy ktos jeszcze korzystal z monalisa touch wykonywanym przez dr Makowską? i jest zadowolony:)? bo wlasnie umowilam sie do tej pani doktor na wizyte...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: vaginal narrover i laser mona lisa touch w Invimed Gdynia

Ja robiłam in vitro w Gdyni w Invimedzie, podchodził do 3 prób ostatnia była tą najszczęśliwszą bo udało mi się zajść w ciaże, świetny personel, wspanaili lekarze, uważam, że warto się do nich udać jak pragniemy dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0