Iphone gdzie kupić?

Witajcie gdzie najlepiej kupić iPhone 14 pro max (256 GB) + akcesoria. Stacjonarnie w Poznaniu lub przez internet. Słyszałem, że samo Apple daje jakieś możliwości związane ze studentami czy wzięciem na firmę i korzystniejsze warunki cenowe.
Jak sprawa wygląda, zakup w tym tygodniu planuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rabaty studenckie w Polsce są tylko na Maki i iPady.
W chwili obecnej to telefon może być bardzo ciężko dostać od ręki (oczywiście w normalnej cenie, a nie zaporowej od Januszy biznesu).
Jak zdecydujesz się na zakup bezpośrednio od Apple to opcja z ratami odpada, na fakturę da radę. Najszybciej moim zdaniem będzie można dostać w Ispot:
https://ispot.pl/iphone-14-pro-max

Z tego co widzę to nie ma możliwości zamówienia na razie przez internet, ale modele są dostępne w salonach i w cenie niższej niż dostaniesz na allegro. Zobacz czy w Poznaniu w salonach mają model, ktory Cię interesuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

thanks
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gry online (8 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Mam pytanie do hazardzistów. Powiedz mi Czy próbowałeś grać na polskich zasobach...

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

pozycjonowanie (61 odpowiedzi)

Dzień dobry. Posiadam własny sklep internetowy, w którym sprzedaje własnoręcznie robioną...