Ircha+

Sprzątanie i czyszczenie Mycie okien

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 11E/46

MO - opinia (1) Prałem dywany, sofę, materac, łóżko. Wszystko gra. Polecam. MO Cebertowicza 13 - opinia (1) Bardzo profesjonalnie. Pan przyjechał punktualnie. Wytłumaczył jak wygląda... Cebertowicza 13 agnieszka - opinia (1) Same 6. Polecam na 100%. Bardzo dobry kontakt, kultura osobista i dopasowanie... agnieszka
Tomek z Moreny - opinia (1) Solidna robota wykonana z dużą dokładnością i przy użyciu ładnie pachnących... Tomek z Moreny Natan - opinia (1) Pierwsza liga w Trójmieście! Profesjonalne usługi czyszczenia, które śmiało... Natan Aleksandra - opinia (1) Polecam usługi Pana Irka. Zlecone było pranie wykładzin w firmie - wszystko... Aleksandra Świetne usługi (1) Próbowaliśmy kilku innych firm, ale Pan jest bezkonkurencyjny. Cały dom... Zuzanna kanapa i fotel (1) Polecam Pana,konkurencyjne ceny i usługa wykonana perfekcyjnie.Pan bardzo... kalume Czyszczenie kanapy (1) Usługa wykonana bardzo profesjonalnie w miłej atmosferze. Polecam każdemu.... Monika Profesjonalna firma (1) Usługa wykonana z dużą dokładnością, wszystkie zabrudzenia zeszły.... Tomasz Całkiem nowa kanapa (1) Cud, miałem tak brudną kanapę że myślałem że pozostaje mi kupić nową.. a Tu... Rafał sympatyczna firma (1) Usługa wykonana dobrze i szybko. Co prawda dywan sechł i sechł ale był... Wiesław Zdecydowanie polecma (1) W piątek rano zostałem zaalarmowany przez ochronę lokalu, który wynajmuję, że... Rafał Było super! (1) O umówionej porze fachowiec przybył, wyczyścił dywan jak należy i dał kilka... wamix 58 POLECAM! (1) Po 15min od telefonu z prośbą o usunięcie stojącej wody w aucie Pan był już... Radek Na plus... (1) Usługa wykonana bez zastrzeżen. Punktualnie, sprawnie, z bardzo dobrym efektem. rybak polecam (1) REWELACJA - Usługa wykonana profesjonalnie i sprawnie, przybycie punktualne.... Gdańszczanka