Iwona Wieczorek - Celowo NIE wyjaśniono jej zaginięcia ?

Nie wiem czy zauważyliście, że już na pierwszy rzut oka portret pamięciowy "Człowieka z ręcznikiem" zrobiony przez policyjnego szkicownika na podstawie zeznań nocnej kwiaciarki nijak się ma do prawdziwej twarzy "Człowieka z ręcznikiem" widocznej na kadrach z kamer monitoringu...

Napisałem o tym i zamieściłem zdjęcia na moim blogu już dawno temu -
https://www.salon24.pl/u/salamon/923105,iwona-wieczorek-celowo-nie-wyjasniono-jej-znikniecia
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

O, widzę że pan Salamon powoli nabiera rozpędu :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie dziwię się. Kto ma misję od samego Boga, wie wszystko. No, prawie wszystko. Czego nie wie, podpowie nam łowca
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecenie / Nakaz Pana Jezusa: " Idźcie nauczajcie...Zanurzając ludzi z wszystkich narodów..." z pewnością jest Misją.

I to przez Duże M.

Zatem - Mam Misję, to Prawda.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tu jest wyjaśnienie.https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=765083644236231&id=100022038074453&sfnsn=mo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawa musi być odgórna.tam trzeba szukać....pan co ja prowadzi ma nie lada wyzwanie.ale wiara to sila.jak nie pan to kto???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tyle ludzi w pana wierzy...że nie może ich pan zawieść.bo to jakby Biblię czytał szatan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę ,że nie będzie tak...jak z zabójcą gen.papa....zabojca chodzi ,śmieje się .mówi że żona Papał...go widziała..był niższy od Boguck..miał inny kolor podkoszulki.a policja szuka...to są kpiny....naprawdę....policja się boi ludzi wysoko postawionych.dlatego te sprawy wyglądają jak wygladaja
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Policja się boi ludzi wysoko postawionych .w przypadku gen.pap.....w przypadku Iwony też sprawa jest odgórna.bo by to rozwiązali...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nawet zgadłeś, o świcie wyruszą tygrysy...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze to jaki atak choroby ? :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

To wygląda na znowę milczenia. Jak kamorra. Kto ma wiedze ten niby popełnua samobijstwo. Wszystkuch nie wytłuką. Prąd do jajec tenu pedifiliwi z sopotu i sorawa się wyjasni. Nie ma?zbrodni doskonalej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wariografem można sprawdzić świadków.a piszą że ,świadkowie coś kręcą...może oni coś ,,kręcą,,.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A niby dlaczego Małéj Sycylii miałoby zależeć na wyjaśnieniu kwestii ?
Dlaczego nie zajęto się do końca sprawą sopockiej pedofilii ?
Dlaczego dopiero teraz aresztowano aferzystę, byłego prezesa spółdzielni Ujeścisko ?
Dlaczego w sprawie Amber Gold skazano tylko płotki-słupy ?
Dlaczego ochrona finału WOŚP, na którym zamordowano Adamowicza, była papierowa ?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

A od kiedy to twoi rządzą ? Przez ostatnie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zbyt dużo powiązań?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz jeden z drugim coś rzetelnego, czego nie będziesz musiał zakończyć znakiem zapytania. Inaczej to jest zwykłe pomówienie, hejt. Coś, co jest specjalnością pisowskich hejterów typu łowca.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

- sporo rzeczy napisałem bez znaku zapytania, tutaj czy na moim blogu, a więc to chyba nie do mnie post...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szczególnie tytuł wątku, bez znaku zapytania ......hipokryto chrześcijański.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli wskażesz mi w Biblii / w oryginale / słowo chrześcijanin czy chrześcijanie dostaniesz batona Prince Polo.

W wersji XXL.

Ps
akurat w tym tytule znak zapytania jest jak najbardziej uzasadniony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Myskusz ze nie ma dowodów i nie ma sprawy?? Mylisz sie. Prawda jak oliwa zawsze wypływa. Zło upada. Nie ma zgrodni doskonalej. To tylko kwestia czasu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

,,nadzieja umiera ostatnia,,to tak jakbyś napisał.doskonali sprawcy,doskonała zbrodnia.przyslowiowy Kowalski już by siedział....najwidoczniej są układy i ukladziki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawa niejako została wykazana, ale niestety "nie dopieszczono" owego kierunku, czy wątku jak kto woli...
Jak to zwykle bywa tak i zapewne było w tym przypadku, - sprawa jest prosta, mimo wielu maenadr/ów jakie w niej się znalazły.

Tak naprawdę są dwie wersje, obie z tą sama obsadą, z tym, że jedna wersja wskazuje na przypadek a inna na działanie z premedytacją.

Nie radziłbym już szukać ciała w tamtych rejonach, szkoda sił i środków, myślę, że pogrzebano ją kilkadziesiąt, może ponad 100 kilometrów za Gdańskiem.

Za jakiś czas Sprawa ta zostanie wyjaśniona, tego jestem pewien na 100%
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wy, chłopcy z portalu Salon 24 macie wiele wspólnych cech. Jedną z nich jest bycie pewnym trafności swoich przypuszczeń. Nie dociera do Ciebie to, o czym już pisałem. Że pewność wyklucza przypuszczenie. Ty i łowca doszliście już do takiego stanu, który doprowadza was do bycia pewnym, że to co przypuszczenie jest prawdą, bez przeprowadzenia postępowania dowodowego. Stajecie się nieomal sędziami we własnej sprawie. Czy masz jeszcze tego świadomość?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Są rzeczy w których mam pewność i tak też przedstawiam daną sprawę, mam do tego pełne prawo a wygląda na to, że niektórzy też tak by chcieli a za bardzo nie mogą, no cóż, może kiedyś też tak będą mogli pisać, OBY.

Jak czegoś nie wiem to nie zabieram głosu, albo napiszę: "Może" albo dam "?"

Twoim problemem jest, jak mi się zdaje, to że koncentrujesz się na osobowościach a nie na temacie przez nich przedstawianym, to jest błąd, jeśli chodzi o mnie to staram się kierować uwagę nie na siebie, ale na Słowo.

Nikogo nie zmuszam do czytania tego co napiszę, wolna wola.

Syn Boga Jedynego - Jezus Pomazaniec nie wysłał mnie z nakazem łapania słuchaczy a już na pewno nie na siłę, przecież owce głos znają a sam Bóg wie kto do należy do Zebrania Jego Syna.

Idź w pokoju i oczekuj swojego czasu, niech Bóg nad /i/ tobą się ulituje i da zadatek wiary i zrozumienia Pism, tak byś "odczadzony" - zobacz II List do Koryntian 4:4 - mógł poczynić kroki, które znajdą uznanie w Niebie i otrzymasz więcej wiary i zrozumienia Pism...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

> Za jakiś czas Sprawa ta zostanie wyjaśniona, tego jestem pewien na 100%

A skąd ta pewność?
Jest jakieś prawdopodobieńtwo, że zwłoki zostaną odnalezione. Niewielkie, bo mogą być praktycznie wszedzie. Może ich też fizycznie już nie być nigdzie.
Jest jakieś prawdopodobieństwo, że ktoś, mający wiedzę, się rozpruje. Niewielkie - bo skoro się nie rozpruł przez tyle lat, to niby dlaczego miałoby się to zmienić? Prześmiertne wyznanie grzechów? Nawet w tym przypadku księdza obowiazuje tajemnica spowiedzi.

Wygląda zatem na to, że próbujesz swych sił również w jasnowidztwie ;]
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po stwierdzeniu "jestem pewny " zazwyczaj powinno się to poprzeć jakimś dowodem. Dlatego dokończ proszę, jesteś pewny bo :. W swojej naiwności zapomniałem że wyznajesz inny światopogląd, w którym wystarczy wierzyć, by być pewnym. Przy okazji pytanie : czy na fundamentach wiary można budować prawo ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Błądzisz ni znając Pism ani mocy Boga.

"... a nasza wiara jest pewnością rzeczy oczekiwanych...".

Pewnością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

jestem daleki od jasnowidztwa, które jest albo ściemą, albo sprawą demoniczną, w zależności od człowieka zwanego jasnowidzem.
Zaprawdę...Są sposoby, które niczym dźwig są w stanie podnieść wieko tajemnicy..

Nawet po latach.

Skąd wiem, że ta sprawa będzie wyjaśniona na sto procent, pisząc te słowa akurat miałem na myśli pewne słowa: " Nie ma rzeczy ukrytej, która nie byłaby wyjawiona..." oraz to co napisałem na moim blogu w tej kwestii -
https://www.salon24.pl/u/salamon/932574,w-swoim-czasie-wszyscy-sie-znajda-chociaz

- a ponadto, że i w najbliższym czasie tzn kilku lat ta sprawa się wyjaśni namacalnie jeszcze za dni dzisiejszego sytemu rzeczy, którym kieruje jak wiadomo szatan, nie lubię o nim pisać, ale coś napiszę - on lubi niszczyć swoje narzędzia, lub ludzi, których doprowadził do upadku w swoim czasie i wydaje w ręce ludzkie, czerpiąc z tego satysfakcję a czasami np po to by uwiarygodnić rządy ludzkie.

Inna sprawa, że przeglądnąłem temat i widzę, że prawdopodobnie sprawcy są widoczni niczym na talerzu, ale jakoś nikt nie może, albo nie chce ich dostrzec... Zamiast tego forsuje się bajeczki o Arabach czy o porwaniu do domu publicznego w Reichu, tak jakby brakowało dobrowolnych chętnych kobiet do tego zajęcia...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wielebny Salomonie, czy nadal korzysta Pan z usług takich Pań, o których pisałeś ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Takie pytanie jest psychomanipulacją i taki post może zostać uznany za przestępstwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

A skąd ty możesz wiedzieć co będzie dalej!? Jesteś jakąś Księgą Chodzącą czy jak? Kiedyś byli pewni siebie! Teraz sr*ją w gacie pod siebie !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Dariusz_Salamon_pl:

Obejrzyj se: https://www.youtube.com/watch?v=qZVslPXZZsA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Takie filmiki - reklamówki z napojami orzeźwiającymi zalecaj komu innemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Uwaga! Informacja dużymi literami, dla błyskotliwych inaczej:

własciwy film się wyświetla po reklamie

Youtube tak ma...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

No cóż, nie każdy jest błyskotliwym człowiekiem.

Co jest na tym filmiku? - Temat główny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uwaga! Informacja dużymi literami, dla błyskotliwych inaczej:

Przeważnie (nie zawsze, ale tym razem tak jest) tytuł filmu jakoś obrazuje jego zawartość.
A tytuł wyświetla sie jak wół, pod filmem i brzmi: "Sprawa Iwony Wieczorek - wielka mistyfikacja?"

O sprawie wypowiada się Andrzej Mroczek. Trudno posądzić go o oszołomstwo czy pogoń za sensacją.
Cyt: "Ekspert ds. terroryzmu i terroru kryminalnego. Zajmuje się tematyką przestępczości zorganizowanej oraz zarządzaniem w stanach nadzwyczajnych i kryzysowych. Członek Rady Programowej oraz koordynator do spraw szkoleń Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas.
Współpracownik Centrum Komunikacji Kryzysowej i Psychologii Śledczej oraz współautor Prezydenckiego Strategicznego Przeglądu Bezpieczeństwa Narodowego.
Pracował w Wydziale do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw oraz służbach specjalnych. Zajmował również stanowisko głównego specjalisty w Wydziale ds. Przeciwdziałania Zagrożeniom Terrorystycznym Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji."
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ładna mistyfikacja... "40 milionów" Polaków duma nad tą zagadką...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się obawiam, że ona niestety nie żyje. Dałaby matce jakiś znak, gdyby było inaczej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/poszukiwania-iwony-wieczorek-w-nocy-ustalono-miejsce-gdzie-moga-znajdowac-sie-jej/684dplx#slajd-10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zauważmy, że sprawcy znów wyparowali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu są omówione wszystkie hipotezy, także i ta:
https://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/31-powodow-przez-ktore-sprawa-iwony-wieczorek-jest-tak-trudna/zsl3m5g
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie wiem czy tam omówiony wszystkie możliwe hipotezy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już był czas, bo 10 lat to długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale wg tej teorii to pewnie została pocięta na kawałki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest jeszcze sporo hipotez.

Ale najbardziej prawdopodobnych jest 2-5 , dla mnie jedna z nich jest TOP nr 1

Gdyby sprawni śledczy w ciągu kilku dni wytypowali "moich" sprawców i profesjonalnie z nimi postąpili to myślę, że owe 10 lat temu Sprawa Iwony Wieczorek byłaby wyjaśniona, później "było już po ptakach", ale jeszcze i dzisiaj można, by TO spróbować rozegrać z dobrym skutkiem, nawet należy, trzeba tak zrobić..

Trzeba pomóc tym ludziom, by zrzucili z siebie ten straszny ciężar, należy założyć, ze przynajmniej jeden z nich przyjąłby takie rozwiązanie z ulgą, zwłaszcza, gdyby przypierany do muru widział i korzyść w takim zrzuceniu ciężaru - przyznaniu się... / mniejszy wyrok, albo....Wręcz darowanie winy/!/ ot chociażby status Świadka Koronnego...

Nie będę pisał wszystkiego z wiadomych powodów, ale widzę środki i możliwości do wyjaśnienia tej sprawy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

"Świadkiem koronnym nie może zostać podejrzany, który w związku z udziałem w przestępstwie usiłował popełnić albo popełnił przestępstwo zabójstwa (art. 148 § 1-3 k.k.) lub współdziałał w jego popełnieniu albo nakłaniał inną osobę do popełnienia takiego czynu zabronionego w celu skierowania przeciwko niej postępowania karnego" - więc ten tego, c'nie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pojawiły się już pierwsze prawdziwki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadza się.

Znam te przepisy i widzę, mimo nich, możliwości.

Inna sprawa, że... Nawiasem mówiąc... W Gdańsku podobno łatwiej dostać walizę trofiejnego złota od teścia aniżeli dostać w/w status..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rozpuszczona w kwasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Salamonie, jakie newsy z poszukiwań ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem tam wczoraj na spacerze, posiedziałem sobie na ławce przed stawem, przejeżdżali pracownicy zajmujący się porządkami / sprzątaniem w Parku...

62 hektary posiada swoją tajemnicę, którą być może można było rozwiązać podczas jednego przesłuchania tyle, że 10 lat temu, teraz będzie to znacznie utrudnione, ale kto wie...

99% że wsiadła / lub ją tam wrzucono ewentualnie zaciągnięto siłą / do samochodu i nie było to przed jej domem...

Myślę, że wsiadła dobrowolnie, paradoksalnie w celu uniknięcia zagrożenia... I także nie było to w celu udania się na dalszą imprezę bynajmniej...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale ostatnio pisałeś że było to koło jej domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/sprawa-iwony-wieczorek-nie-wykluczam-że-miejsce-to-posłużyło-do-ukrycia-zwłok/ar-BB17IQNX?ocid=BingHPC
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sprawa znów w mediach.
Myślałem długo, że to jedna z tych ciągnących się spraw, które mają absorbować opinię publiczną, trwając w tle jakby w zawieszeniu.
Zajmowanie się nią jest niebezpieczne.
Teoretycznie Sopot mógłby być atrakcyjnym miejscem, gdzie rozegrała się interesująca klubowa historia. Dlatego właśnie Sopot miałby ciekawić miliony Polaków śledzących przebieg wydarzeń w mediach.
Ostatnio jednak zacząłem sądzić, że takie miejsce (Jelitkowo) wcale nie jest przypadkowe.
To jakieś uderzenie w cały ten światek trójmiejski, aby go uwidocznić, skompromitować, rozbić. Być może jako dopełnienie afery z Krystkiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na zdjęciach Iwony, jej matki widzę, że były blisko czegoś naprawdę dużego, nie była to nawet lokalna sprawa. Co tak wielkiego działo się w tych sopockich klubach?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wszelki duch. To Ty nie umarles? Gdzie żeś Ty bywał czany baranki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

...i przypomniał sobie hasło do konta na portalu. Już nie jest anonimem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według tej logiki problemy osób, które mogłyby przyśpieszyć zakończenie tak ciagnącej się zagadki, mogą wynikać z tego, że ona ma się tak ciągnąć, dlatego są szkodliwi. Mimo że może pomogliby w rozbijaniu układu.
Ważniejsze byłoby więc jednak utrzymywanie uwagi opinii publicznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego jest potrzebna taka absorbująca sprawa? System stał się nudny, statyczny, przewidywalny. Ogólnie nic się nie dzieje. Jest śmiertelnie nudno. Mimo pandemii, inflacji, wojny.
To niestety efekt stabilizacji, jaka nastąpiła, wreszcie wszystko w miarę funkcjonuje. Cel został osiągnięty, nie ma dalszych wyzwań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Epickość systemu możesz doświadczyć w Donbasie. Zaciągnij się, ale nie skrętem jak zazwyczaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdy wczytałem się, to są chyba dwie odrębne afery, tyle że obie na tej linii Jelitkowo-Sopot. Nic dziwnego, że wszyscy znają wszystkich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

muza na dziś (769 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...