Podziękowanie.
Bardzo dziękuję personelowi SOR Szpitala na Zaspie - w połowie grudnia trafiłam z chorym ojcem , z dolegliwościami najpierw trafił na SOR chirurgiczny , potem konsultowano go także na Izbie internistycznej - pomimo spędzenia tam 10 godzin , nie mam pretensji , bo rozumiem ,że dokładna diagnoza i ewentualne zakwalifikowanie do leczenia szpitalnego trwa.Chcę bardzo podziękować całemu personelowi SOR - lekarzom z SOR chirurgicznego , pielęgniarkom , zwłaszcza Pan Ewie (nie znam nazwiska) -za empatię oraz poświęcony czas.Szczególne podziękowania dla Pani doktor Ślusarskiej-Więcek za wnikliwość i opiekę oraz pracownikom z SOR internistycznego a także personelowi z Radiologii .
Minus mały za wyposażenie SORu-wciąż za mało jest miejsc dla pacjentów oczekujących , w tym łóżek dla pacjentów leżących .
ostatnio kilkakrotnie byłam na tym SORZe i z moich obserwacji przynajmniej 1/3 pacjentów w ogóle nie powinna tam trafić - sa w dobrym stanie i mogliby doczekać do wizyty u siebie w przychodni , ale wielu idzie na skróty "bo tam zrobią ci wszystko od razu"- za tłok na SORze w dużej mierze odpowiadają sami pacjenci .